Nitro Circus (2012)

Tých posledných pár záberov z Las Vegas bolo lepších ako celý film, bez toho by to bolo za 3.

Mupeti (2011)

Nechápem troj a štvorhviezdičkové hodnotenia, päť hviezdičkové som našťastie nezahliadol :D Je to trapas, hlavne tí herci. A že komédia ? Zasmial som sa až 0-krát. Dej o tom ako sa bábky ženú za peniazmi, lebo ináč ich životy nebudú mať zmysel je proste tak trochu absurdný. Nevhodné pre deti podľa mňa. Mám rád rozprávky, ale toto bolo moc na mňa, čakal som že ma to bude baviť a že to bude fajn, no čo už.

Piraňa 3DD (2012)

Piraňa ktorá vylezie z vagíny pri súloži to stojí za vzhliadnutie :D a Hasselhoff taktiež :D a mimochodom o niečo lepšie ako predchodca

RRRrrrr !!! (2004)

Pre mňa jedna z najlepších komédií. Dva kmene bojujúce o šampón ! :D Vo filme je plno nezabudnuteľných vtipných okamihov a hlášok. Keď si pustím tento film, smejem sa akoby som to videl prvý krát a zakaždým objavím novú vtipnú scénu alebo vtip. Pre mňa nezabudnuteľný zážitok. PS: Za titulkami na konci je ešte malý bonus :D ( pre fanúšikov filmu, ktorí o tom náhodou nevedia)

6 Days to Air: The Making of South Park (2011) (TV film)

Dokument ponúka náhľad do zákulisia, výpovede tvorcov a produkciu dielov za neuveriteľne krátku dobu 6 dní. Výborne spracované a zábavné.

Senna (2010)

Dokument o kariére legendárneho pretekára Formuly 1, Ayrtona Sennu trojnásobného majstra sveta, ktorého mnohí súčasní pretekári považujú za najlepšieho jazdca všetkých čias. Dokument poukazuje na prístup Sennu k pretekaniu, začiatky kariéry, názory osobností z jeho prostredia (Ron Dennis, Alain Prost...), rivalitu medzi ním a tímovým kolegom (Alain Prost), tragickú haváriu, pohreb. Dokument zaujme aj nezainteresovaných. PS: Posledný jazdec, ktorý umrel v F1. Od jeho smrti sa bezpečnosť v F1 neustále zlepšuje.