Jedeme na teambuilding (2023)

Musím uznať, že som sa schuti zasmiala a kľudne si film pustím ešte raz.

Z každého konce (2022)

Konečne film od Netflixu kde nemám nutkanie pre vracať očami nad stupidnostou scenaru a dialogmy postáv, ďakujem.

Ava: Bez soucitu (2020)

O čo v tom filme akože išlo? Velke sklamanie

Kondor - Série 1 (2018) (série)

Pri tomto serialy si nemôžete obľúbit ani jednu postavu očividne okrem hlavného hrdinu ale za seba skvelé, mam rada špionážne thrillery hoci tema usa versus blizky vychod je už celkom obohrata tema. Hor sa na druhú seriu

Mulan (2020)

V detstve bola Mulan moja najobľúbenejšia rozprávka, videla som ju nespočetne veľakrát. Chápem, že sa tvorcovia snažili prísť s niečim novým než bolo v pôvodnej predlohe ale dofrasa, keď im nevadí spraviť kopírak Popolušky tak prečo musia pozmeniť kompletne celú Mulan?! Pridali jej superschopnosti a odstránili to najlepšie čo bolo na rozprávke - Mushua! Som veľmi, veľmi sklamaná ...

Emily in Paris (2020) (seriál)

Miestami veľmi úsmevné a naivné scény ale aj napriek tomu to človeka núti pustiť si ďalší a ďalší diel.

Zac Efron nohama na Zemi - Island (2020) (epizoda)

Zac je sympaták, Island je moja vysnená krajina kam chcem vycestovať ale akosi mi tak chýbal väčší nadhľad aj z moderátorskej dvojice ktorá nás viedla naprieč krajinou. ,,Amazing" a ,,Great" a ,,OMG" ale beriem to ako prvý diel kde sa len rozbiehali takže pokračujeme ďalej .

Papírový dům (Netflix verze) (2017) (seriál)

Seriál som objavila nedávno ale ako sa hovorí, lepšie neskoro ako nikdy. Pretože príbeh Profesora a jeho partičky lupičov naozaj stojí za vzhliadnutie. Mimo to je to španielsky seriál, pre mňa trochu nečakaná odbočka od britskej či americkej produkcie a popravde o to lepšie. *1séria* celkom rýchle sme vhupli do lúpežného prepadnutia kde mi chvíľu trvalo naladiť sa na vlnu niektorých postáv (Berlin ,Nairobi ..) , v *2 sérií* to už išlo na plné obrátky . Najskor som chcela dať 3* ale diel od dielu dej gradoval a o to viac ma uistilo, že áno . Je to jeden z najlepších seriálov aké som zatiaľ videla .