Červený trpaslík (1988) (seriál)

No. No. Please, no. I don't wanna be Duane Dibbley!

Výtah (1983)

Hodně zábavný horor, když se umíte radovat z jeho béčkovitosti :-)

Hry bez hranic (1965) (pořad)

Jak já to milovala! A vždycky mi bylo hrozně líto Malty, která vždycky končila beznadějně úplně poslední :-D

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Maminko, kup mi koníííííčka! Já ho asi MILUJU! :-D

Prostřeno! (2010) (pořad)

Žádná intelektuální kratochvíle, na to mám Ebena a Václava Moravce. Kdepak, Prostřeno jě nejlepší zábavička, když se člověku nechce psát ta prokletá esej nebo učit se na zkoušku, případně na dlouhé nudné sychravé večery. A prostě proto, že je to hrozná prdel, co z těch lidí všechno vyleze, a čím křováčtější parta, tím větší euforie :-D Matty má v podstatě pravdu, že je to nehodnotitelné, ale já si troufám dát tomu hrdě pět hvězdiček, protože za tu čirou radost, štěstí a smích z autentického zážitku z kreací, které nevymyslíte, nenafingujete a nezahrajete, si to Prostřeno prostě zaslouží :-D

Sladké zítřky (1997)

Silně neamerické drama o tom, co se stane s jednou malou kanadskou vesničkou v horách, když přijde (až na ochrnutou Nicole) v jeden okamžik o všechny své děti. Vesnice bez života, bez naděje, bez sladkých zítřků. Pátou hvězdu dávám za to, jakým způsobem film odkazuje na příběh o Krysaři (The Pied Piper of Hamelin) od Roberta Browninga. Dokonalá paralela, husí kůže.

Půlnoc v Paříži (2011)

Mám ráda Paříž, takže u mě plus za atmosféru a hudbu. Jinak celkem triviální zápletka, která je ze začátku celkem zábavná, ale brzy začne nudit, užvaněný Wilson mi lezl na nervy, stejně tak jako jeho silně americká a hysterická přítelkyně, Cotillard mě neokouzlila..takže horší průměr.

Anděl na horách (1955)

"Tááák- já se bojím vystrčit hlavu ze dveří, já se bojím někoho potkat, a on si v tý ostudě ještě libuje! Co ty to máš za náturu, člověče?" Jděte už do háje s těma kecama o propagandě :-P Pět hvězd už jenom za společnou jízdu na sáňkách, naštvanou Máničku a rozzářeného Vyhlídku, když hlásí Gustavovi, že už umí zastavit :-D

Chalupáři (1975) (seriál)

"Ale co když se mu zrovna líbí paní Míla?" Mně se líbí Cardinalová, a taky za ní nelezu." Nejlepší český seriál založený na nuceném soužití dvou lidí, kteří si tak lezou na nervy, že bez sebe nedokážou žít :-) "Pan domácí" a Bohouš jsou jako Lister a Rimmer, jako Tom a Jerry, jako Hawkey a kuní ksicht, no zkrátka, je to VZTAH! :-D