• Pohádka

Zákony pohybu (1978) (seriál)

Takhle, vychvalovat to samozřejmě nebudu, protože to žádný skvost není. Na druhou stranu pamatuju premiéru tohohle seriálu a taky to, že způsobil docela haló. A pokud si dobře vzpomínám, tak se snad už potom nevysílal, právě z těch důvodů, kvůli kterým okolo něj bylo to haló. Výjímečně jsem v tomhle případě docela rád, že se momentálně reprízuje.

Zamilovaný Shakespeare (1998)

V životě by mě nenapadlo,že by se mi mohl líbit film,který se jmenuje Zamilovaný Shakespeare,zvlášť když vím,že se má jednat o smyšlený příběh.A když jsem film viděl,myslel jsem si,že jsem se musel zbláznit,protože jsem byl naprosto nadšen.Nic tomu nechybí ani nepřebývá a herci?Nemá smysl někoho vyzdvihovat,všichni jsou skvělí!

Zápas tygrů (1988) (TV film)

Film jsem bohužel neviděl,ačkoliv v něm hraji.Za pět dní jsme se spolužáky dostali coby komparsisté 750 Kčs a dvojky z chování za neomluvené hodiny.Pořád to marně sháním,rád bych film jednou shlédl.

Zastav a nepřežiješ (2006)

Ona je to ve skutečnosti strašná debilákovina,ale hrozně zábavná.Vynikající mix akce,humoru a muziky!

Zatmění všech sluncí (1987) (TV film)

Přiznám se,že mi podobné hry známé ze socialismu trochu chybí.Uvěřitelné příběhy obyčejných lidí se už dnes nenosí.Kromě toho už není nikdo schopen napsat podobný scénář a o hercích snad ani nemá cenu mluvit.V tomto příběhu sice dominuje Věra Galatíková,ale i ostatní role jsou kvalitně obsazeny a hlavně zahrány

Za vším hledej ženu (2022)

Neví někdo, z jakého důvodu je Vašut soustavně zobrazován jako chlap. po němž ženy šílí?

Zázračný nos (2016) (TV film)

Uvědomuji si, že čtyři hvězdy jsou trochu víc, než by si to zasloužilo, ale půlky nejsou a jednu půlhvězdu by si to zasloužilo za to, že to byla nejlepší nová pohádka letošních vánoc a jednu za Kristínu Kanátovou, protože to byla nejkrásnější princezna letošních vánoc. Bral bych ji i s tím nosem, který mi ani nepřipadal nijak velký... :-)