• Pohádka

Zločin v Polné (2016) (TV film)

První díl vynikající!!! Druhý o malinko, ale opravdu jen o malinko slabší. Trochu mi vadila /a hlavně zarazila/ nevyužitá postava Masaryka, který vlastně jen pořád někde procházel. Nicméně pořád je to bezkonkurenčně nejlepší věc, kterou ČT v posledních letech vytvořila.

Známí neznámí (2021)

Když pominu, že vylučuji, že by dospělí lidé hráli takouvou nablblou hru, tak se mi to celkem líbilo.

Zobani (1993) (TV film) odpad!

Sorry,ale tohle je tak neuvěřitelná pitomost,že až zůstává rozum stát.Na vojně jsem byl,sloužil jsem v socialistické armádě a šikana samozřejmě byla,ale to co zobrazuje tenhle paskvil prostě ani nebylo možné dělat!!!V podstatě jde o stejnou blbost jako Chlapci a chlapi,jenom z opačného gardu.Jeden snímek ukazuje vojnu jako ráj na zemi,druhý jako očistec.Pravda je,jak už to bývá,někde mezi.Tohle ale fakt nemá s realitou nic společného,věřte člověku pro něhož byly dva roky vojny utrpením a který by s lampasákem nešel na pivo ani v civilu.

Zoo - Ať žije lady Y (2022) (epizoda)

No konečně, už jsem se bál, že se Prima zbavila té obsese, která ji nutí nechat v každém seriálu někoho umřít...

Zoo - Cesta do L.A. (2022) (epizoda)

Zvláštní přístup Primy, která nasadí nový seriál, v němž má hlavní roli Eva Burešová, ještě před tím, než skončí starý seriál, v němž má hlavní roli taky Eva Burešová. Chtělo to aspoň krátký odstup. Alespoň, že ta postava je odlišná od Týny Popelkové, ostatní, bohužel, hrají své klasické role, takže žádné velké překvapení. Kéž by jednou nějaká televize dala třeba Pavlu Nečasovi protiúkol v podobě klaďase...

Zoufalé ženy dělají zoufalé věci (2018) odpad!

Přísahám, že ani po hodině usilovného přemýšlení jsem nepřišel na to, jestli jsem někdy viděl větší pitomost. :-(

Zrádci (2020) (seriál) odpad!

Můj dojem z téhle hrůzy je asi takový: Režisér na drogách, kameraman na drogách, zvukař na drogách a hluchý, scénárista na drogách, dramaturg ČT na drogách nebo se zvráceným smyslem pro humor. Jestli to ale mělo být jenom originální, tak v tom případě se to povedlo.

Zrádci - Vstup do prázdnoty (2020) (epizoda)

Nevím, jestli tady řádí nějaký Taušův fanklub, ale deset minut po začátku měla tahle děsuplná příšernost 85 procent! Teď už se to dostává trochu do normálu. Za sebe konstatuji, že to bylo naprosto, ale naprosto nekouikatelné!

Zrcadlo (1990) (TV film)

Dost děs.

Zrození šampióna (2009)

To je tak strašně pozitivní film,že mi není jasné,proč se mi to tak líbilo.K tomu blonďatá Sandra,což jí vůbec nesluší předvádí sice výborný,ale neřekl bych oscarový výkon...tak jaktože to,sakra funguje? Ale funguje to!