Haďák se Sid plánují velké rodinné usmíření. Přeprava samce zebry se zvrtne. Charlie a Izy rozjíždějí podnikání firmy a musí se vypořádat s Liškovou. Vojta řeší manželskou krizi. (TV Prima)

topi80

Takže Burešová na telefonu (a všem volá ve stejné pozici se stejným pozadím), podfukářský šéf přesunuje svůj podfukářský byznys z Prahy do zapadákova, kde chce NENÁPADNĚ stejným trikem oškubat hned několik boháčů najednou. V Zoo řešíme přesun zebry. Kdyby nám tu zebru ukázali aspoň na fotce, když je pár záběrů zvířete v seriálu o zoologické zahradě takový problém. V první chvíli jsem se zaradoval nad scénáristickou vynalézavostí. Kdyby setkání rozhádaných sourozenců po desetiletích skončilo normálním pokecem, šlo by vskutku o pamětihodný neotřelý čin. Leč i to bylo po střihu hozeno do koše. A pak tady máme jednu smrt, takže můžeme očekávat posun jedné z postav do popředí. Přemítání nad vinou, očekávám nějaký ten alkoholismus, drogy, záchranu před sebevraždou v poslední chvíli atd. Ale to už předbíhám. ()

meda2016

Tomu zas scénárista natrh tipec! Co dělat, když odejdou dvě hlavní postavy - no budou tam opakovaně telefonovat a zbylá squdra musí zažít emotivni vzrůšo. Každý jednotlivě a zahuštěně na pět dalších dílů. ()