Hvězdný prach (2007)

Zo začiatku som o kvalitách tochto snímku dosť pochyboval nakoniec ma k nemu dokopal brat. S úžasom na tvári som zistil že sledujem asi najlepší detský film za véééľmi dlhú dobu! Odvtedy som beznádejne zaľúbený do Claire Danes. Ani sa mi nechce veriť že táto sexi kočka hrala v T3 manželku Great Johna.

Fontána (2006)

Vizuálne orgie pretkané dobrými výkonmi hlavných hrdinov....... Ale o čom to do riti vlastne bolo??? Nedokážem si spomenúť na jediný silný okamih filmu. Nemohol som sa dočkať posledného záberu a ani neviem ako som ten gýč mohol vydržať do konca : (

Stalo se (2008)

Sorry Shyamalan ale toto ti jednoducho nevyšlo ! Už je to obohratá platňa.

Mumie: Hrob Dračího císaře (2008)

Je zvláštne že na filme mi v podstate najviac vadila Maria Bello v úlohe pani O`Connellovej a trojica Yetyov....... Inak som sa ani pri pomerne dlhej minutáži vôbec nenudil a film mi ušiel pomerne rýchlo.... Slušných 50 %

Akta X (1993) (seriál)

Najlepší seriál všetkých čias !!! : )

Satan přichází (2006)

Zdá sa že v dnešnej dobe sa už dobré horory netočia..... Originál som nevidel takže toto "veľdielo" ma poriadne sklamalo..Žiadne budovanie hustej atmosféry, ktorá je pri hororoch základ + veľká predvídateľnosť robia z tohto snímku podpriemer. Na moje prekvapenie však John Moore výborne pracuje s kamerou a M.Beltrami sa rapídne zlepšil od T3. Záver : Musím uznať že tvorcovia filmu veľmi dobre zamaskovali výzor Prahy takže si ani nevšimnete že sa niektoré časti filmu natáčali v Čechách.

Akta X - Film (1998)

Akty X buď milujete alebo nenávidíte. Já na ne nedám dopustiť. Veď si ich len porovnajte s tou blitkou LOST, ktorá kopíruje jeden nemecký seriál a musíte uznať že Akty X majú svoju kvalitu!

Saw: Hra o přežití (2004)

WAW Konečne dobrý, nie moc dlhý, napínavý, a hlavne originálny trailer kde nevystupujú žiadni duchovia. Tlieskam všetkým tvorcom a zvlášť režisérovi. Všetko do seba absolútne presne zapadá. V rámci žánru na 100%. Jednu * som pridal za obsadenie Dannyho Glovera .......... ALE TÚ NOHU BY SOM SI NEODREZAL ZA NIČ!!!

Bohové musí být šílení (1980)

Aj krováci v Afrike pijú kolu tak to je!! Len pri spomienke na tento "film" sa smejem a ten vychudnutý černoch v hlavnej úlohe nemá chybu.

Hotel (2001) odpad!

Celý čas na niečo čakáte a ono nič nepríde totálna hlúposť...ešte že to okorenili tou nahotou inak vobec nič!