Simpsonovi ve filmu (2007)

Může být, ovšem seriálu se to neblíží ani z daleka

Zabít tiše (2012)

Nuda a zvytečně mov dialogů naprosto k ničemu a úplně mimo. Tři hvězdy pouze za Brada

Nespoutaný Django (2012)

Christoph Waltz opět excelentní a celkově tenhle snímek nezklamal, naopak nadchnul. Škoda, že Quentin v 60ti končí s natáčením.

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Jinak než plně nelze hodnotit už jenom proto, že v dnešní době je málo takových akčňáren ( ne-li vůbec ) kde je nabito akcí a nesmírnou zásobou vtipných hlášek, kde to v téhle kombinaci funguje skoro dokonale.

Vendeta (2011)

Nudil jsem se od začátku až do konce. Vydržel jsem to jenom kvůli tomu, že Nicolase mám rád, ale objektivně opravdu upadá do šedého průměru. Snad se to u něj v EX 3 změní.

Vyměřený čas (2011)

No převládají ve mě rozporuplné pocity. Na jednu stránku originální ve světě dnešního filmu a na druhou stranu zase nudné a dějově až nezajímavé a uzavřené. Nicméně budu soudný a na rovinu je to film, který nenadchne a zároveň nezklame. To znamená, můžu doporučit pro skupinu, která vyznává tenhle žánr a která nepase po něčem originálním a zároveň konstatuji, že podruhé už si jej nepustím, protože bych se neskutečně nudil.

Expendables: Postradatelní (2010)

Tak tady pochopitelně a z mnoha důvodů nemůžu hodnotit jinak, protože herecké obsazení mi nijak jinak nepřísluší hodnotit a to z toho důvodu, že jsem na těchto hvězdách akčních filmů, ač bývalých, či současných vyrostl a zůstanou ve mě zapsány velkým písmem. Určitě a bez nějakých rozsáhlých diskuzí v tomhle snímku lze najít spoustu hluchých míst, nicméně pan herec a dá se říct i pan režíser Stallone pojal tenhle film tak, abychom mi fandové tohoto žánru, který byl oblíbený a nejoblíbenější v našem dětství v nás zanechal hluboký dojem a s radostí se těšili na jeho pokračování.