Avengers: Age of Ultron (2015)

Těšíl sem sa, bavil sem sa a zklamaný sem nebýl. Akorát ten červený chuj, co vylézl z tej krabice................to byl fakt chuj.

Ex Machina (2014)

S takovú chujovinú sem zbytečně ztrácal čas.

Město 44 (2014)

Tož dobrá řezba to byla, akorát si tam fakt mohli odpusit ty kúzelnické vychytávky při tej lúbačce a šústačce.........to sem fakt nepochopíl.

The Divide (2011)

Tož tentok kúsek měél fakt ščávu. Se mňú by tam ale navydržali, protože bych jim to tam zaprděél, jak sviňa z těch fazulí.

Cesta naděje (2014)

Nebýt tej ruskej děvčice, tož nevím, ale aj tak to zase nebylo najhorší a aspoň sem sa dozvěděél, jak sa tehdá u nich kopaly ty studně.

Godzilla (2014)

Na totok sem se těšíl a oni ze mňa udělajú takového hňupa. Nevím, co si o tem mám myslet, ale chce sa ňa řvát. Tak zklamaný už sem dlúho nebýl.

Účastníci zájezdu (2006)

Tož jako néní to úplně najhorší, ale nemožu si pomoct, prostě já tym našim hercom to hraní nevěřím (nemyslím ale všecky) Tož řeknu to takto. Nebyt filmu ze sedmdesátých a osmdesátých let, tož je to v řiti. Prostě kdyby tehdejší generaca nenatočila tehddejší filmya seriály, tož ta dnešní se nemá no co dívat. Jasné ale je, že je to eném můj subjektívní pocit.

Zátah 2 (2014)

Sem nevěděél, co šecko se dá s tú kamerú dělat za kúsky. Tož toto ňa uplně dostalo. Je to sice moc dlúhé, ale stojí za to sa no dívat a ne jenom jednúc...........fakt kluci klobúk dúle (aj holky, aby sa neurazily, šak na tom taky makaly)