Dědictví aneb Kurva se neříká (2014)

Tož dám tam jednu tú červenú hvězdu, kvůli tej Kroměříži, aj když z teho dělali Brno. Jináč tolikých hlúpostí najednú už sem dlúho neviděél.

Expendables: Postradatelní 3 (2014)

Tož za toto bych dál temu Stalónovi aj přes paštěku...........to docela posrál. Nejvíc sem sa nasmál, jak sa tam naháňajů ty vrtulníky na koncu.............jo a hlava ňa nebere, jak ti naši zkurvujů film dabingem.

Zmizelá (2014)

Tož žádná hitparáda to nebyla, čekál sém od teho víc

Sherlock Holmes: Hra stínů (2011) odpad!

To ňa fakt posér............... sem nevěděél, estli su normální, lebo kdo je tady kokot. Toto ? Sherlock ? Takovú na hlavu postavenú pičovinu z tejto legendy udělat, tož to chce fakt gule..........................Fuj, hnus, odpor a jedna z největších novodobých sraček.

Interstellar (2014)

Jako je to fajn a ok, ale že bych z toho byl kakao se říct nedá. Prostě a jednoduše jsem čekal daleko víc.

Zátah: Vykoupení (2011)

No prosím dámy a pánové..........v době, kdy nás amíci zásobují různou škálou akčních filmů přijde z Indonésie tahle nenápadně se tvářící, nikomu nic na první pohled podle názvu neříkající "tuctovka" Po jejím shlédnutí musím objektivně říct, že neexistuje žádný snímek, co se tohoto žánru týká, který by se mu mohl rovnat (tedy zatím) a ač si nesmírně vážím Expendables a jsem jejich nadšeným fandou, nezbývá mi než uznat to, že Zátah je prostě jiný level.

Pěsti ze železa (2012)

Nuda a ještě jednou nuda a marná snaha o něco v co ani sám autor nedoufal

Kill Bill (2003)

Moc ne-e a tom mámTarantinoviny rád.

Mr. Bean (1990) (seriál)

Opravdu klasika, u které se bavím dodnes a neustále dokola a pořád mě to nesmírně baví.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Miloval jsem tento seriál, miluju dodnes a milovat budu i nadále