Venom (2005)

Sice peripetie a katastrofa jsou trochu svižnější než bych čekal, ale i tak je to docela dobrá jízda, která mě nenudila a má to dobrou atmosféru. S klidným svědomím dávám 5 hvězd.

Od soumraku do úsvitu (2014) (seriál)

Pilotní díl byl hodně dobrý. Je to podobné jako film, ale i dost odlišné a to se mi na tom líbí. Jsem fanda originálního snímku, ale na seriál sem se hrozně moc těšil, i když sem se bál, že pro mě bude zklamáním. Naopak. Mile potěšil. Má to správný říz, atmosféru a ukáže nám to mnoho nového. Původně sem tomu dal jen čtyři hvězdy, protože se mi zdálo, že první díl trošičku ujížděl s tempem, díky některým dialogům, ale i tak to byla skvělá podívaná. Po shlédnutí druhého dílu dávám pět hvězd, protože mě bavil ještě více než pilotní díl. Prostě úžasná práce. Doufám se této kvality bude seriál držet po celou dobu. Zatím jsem velice spokojen!

Mistři hrůzy (2005) (seriál)

Pět hvězda dávám za Incident On And Off A Mountain Road, Cigarette Burns, Pick Me Up, The Damned Thing, Family, Pelts, We All Scream For Ice Cream a Washingtonarians. Jsou toopravdu hodně dobré příběhy s dobrou atmoférou a jsou i režijně velice dobře zvládnuté. Ostatní nebyli špatné, ale nějak mě neoslovily, ikdyž třeba Jenifer, Sick Girl a Imprint se mi moc byli takový průměr, ale svou nechutností mě tak vyděsili, že se na ně už nikdy nepodívám.

Nezvratný osud 5 (2011)

Po docela nudné trojce, ve které nebyl žádný progress v ději a hodně špatné čtyřce byl tohle velice dobrý počin. Originální vraždy, sem tam i humor a herecké výkony byli docela obstojné. Hlavně sem mi líbilo propojení s prvním dílem. To bylo hodně dobré. Kdyby tento díl nahradil už v pořadí třetí díl, byla by to skvělá trilogie, ale aspoň tím zachránil celou ságu. Kvalitu prvního dílu to nedosahuje, ale zhodnul bych se na tom, že je to na úrovni dvojky, která je taktéž velice dobrá.

Cabin Fever: Patient Zero (2014)

Jiné než dva předchozí díly, ale dle mého názoru to přispělo k lepšímu. Eliho jedničku sem viděl několikrát a celkem se mi líbila. Na dvojku jen jedno, protože je to opravdu extrém a zprznění žánru, ale trojka Je zajímavá napínavá jízda. Sice místy je to opravdu krvák, ale dá se na to dívat, oproti druhému dílu, který byl opravdu nechutný a odporný. Trapný humor nás díky bohu od začátku do konce filmu nedoprovází. Zatím nejlepší díl a nejlepší herecké výkony.

Černé Vánoce (2006)

Nebýt toho sexy ženského obsazení, tak na ten film asi nekouknu. Ikdyž Glen Morgan na mě svou scenáristickou prací velice dobře zapůsobil u Akt X, Milénia i Nezvratného osudu. Katie Cassidy, Mary Elizabeth Winstead a Crystal Lowe jsou prostě krásky dobré jako víno, radost na ně jen koukat. Originální film jsem neviděl, takže na tento remake jsem koukal s čistou hlavou a děj taky není úplně špatný. Je to napínavé. místy i zábavné a ty krásky, co ve filmu hrají jsou prostě úžasné. Minimálně za ně si zaslouží 5 hvězd!

Hostel II (2007)

Stejně jako u jedničky. Film mě pobavil. Příjemné béčko, které fandy exploatačního filmu určitě pobaví. V Americe to sklízí úspěch, u nás bohužel ne.

Hostel (2005)

Nechci říct, že je to film nějaký průlomový, ale pobavil mě. Takový horor jsem ještě neviděl. Nebo spíše jak už bylo zmíněno exploatační film. Je to prostě tím, že to působí americko-česky. Rozhodně si nemyslím, že Eli Roth je špatný režisér, jen je na mě působí spíš jako fanoušek žánru a né jako zajetý tvůrce. Zapůsobil na mě už filmem Cabin Fever. Ikdyž musím přiznat, že by mohl trochu dopilovat scénáře filmů, které dělá a zapracovat i na práci z herci. Jeho filmy mají chyby, ale nenudí a sází i na kapku humoru. Kdo se chce bát, tak se na tento film ani nemusí dívat. Kdo se rád mrkne i na nějaký ten béčkový film, tak si to užije. V Americe ten film sklízí úspěch a chápu, že Tarantino ho produkuje, U nás moc v oblibě není skrz to, že Roth vykresluje slováky jako chudý buranský národ a někteří amíci se asi budou bát ho po shlédnutí filmu navštívit.

Lásky čas (2013)

Vynikající. Nemám tomu co vytknout. Pohodové, krásné a brilatní!!! Curtis prostě umí dělat filmy!

Grindhouse: Auto zabiják (2007)

První jsem zkouknul Planetu Teror, která mě neuvěřitelně bavila a tak sem si říkal, že Auto zabiják bude Tarantinovská chuťovka. Navíc sem se těšil na krásky Mary Elizabeth Winstead a Jordan Ladd. Po prvním shlednutí sem byl bohužel velice zklamán. Ty babské tlachy, které se řeší většinu filmu mě moc nebavili, protože sem čekal na pořádnou akci a napětí. Když sem to ale viděl s odstupem času podruhé, hrozně se mi tento film líbil a bavil. Když už víte, co se ve filmu stane, začne vás to bavit. Aspoň u tohoto filmu to tak platí.