Sejdeme se na Cibulce (2013) (pořad)

Nevím jestli si zdejší hodnotitelé uvědomují,že je to pro jinou diváckou obec než je věkový průměr zdejších uživatelů(ano myslím si,že senioři jsou zde v menšině) a tak se k tomu musí přistupovat.Jestli čekáte ostrý humor alá Jan Kraus nebo vtipné poznámky ,které předvádí Karel Šíp tak budete nejspíš zklamáni.Pokud hledáte jen oddechové povídání o jednoduchý tématech ze známými i méně známými obličeji co známe z televizních obrazovek tak budete spokojeni.Za mě celkově 50% a tři hvězdy.

Hospoda (1996) (seriál)

Do hospůdky tři schůdky vedou...Skvělý seriál s ještě lepšími herci až na Jiřího Menzela.Každý díl se odehrává u jednoho stolu a přesto se skvěle pobavíte.Za mě celkově 85% a pět hvězd.

Vražda kočky domácí (2004) (TV film)

Další kriminálka v čele s vyšetřovatelem ,kterého ztvárnil Jan Kanyza.Oproti muži ,který vycházel z hrobu mi některé herecké výkony přišly méně uvěřitelné,ale v Českých lukách a hájích mi přijde,že jde v žánru o povedený kousek,sice ne nějak převratný,ale určitě dobře koukatelný.Za mě celkově 70% a čtyři hvězdy.

Muž, který vycházel z hrobu (2001) (TV film)

Není to špatná kriminálka jak by mohlo napovídat zdejší hodnocení.Podle mě je příběh dobrý a určitě nevíte kdo je pachatel hned na začátku.Navíc se tu snoubí i vedlejší příběhy vyšetřovatelů,hlavně ten Jana Kanyzy,který zde předvádí poctivý výkon.Za mě celkově 70% a čtyři hvězdy.

Král Artuš (2004)

Několikrát zpracovaný příběh o známém rytíři mě v tomto provedení nezklamal.CO stojí za zmínku tak jsou herecké výkony Cliva Owena a všech jeho spolubojovníku.Jako oživení je zde Keira Knightley ,která zde vypadá jako z filmu Avatar.Za mě celkově 70% a čtyři hvězdy.

Vladimír Menšík: Humor je vážná věc (2014) (pořad)

Krásná vzpomínka na skvělého herce z doby co ještě herci měli talent.Jen mi na tom vadilo,že se Vladimírovi Menšíkovi vyjadřovali takové individua jako Issová,Kotek a Mádl.Za mě celkově 75% a čtyři hvězdy.

Barely Lethal (2015)

Film pojednává o tajné vládní organizaci co už od mala cvičí tajné agentky na boj proti různým zločincům.Co se,ale stane když jedna z nejlepších dospívajících agentek zatouží po životě kde by obdivovala Justina Bíbra a ráda by si vychutnávala další nepostradatelné věci,které k životu potřebuje slečna co je právě v pubertě....to všechno se právě v tomto snímku dozvíme.Pokud chcete film vidět kvůli účasti Samuela L.Jacksona nebo Jessice Albě tak věřte,že zde jak to tak býva mají jen malé roličky a hlavně Alba je ve filmu celkem tak dvě minuty,ale Samuel i v tom minimu dokáže film pozvednout a pro nějaké puberťačky to špatný film nebude.Navíc v době kdy se čím dál tím víc rozmáhá módní vlna ženských akčních hrdinek (ne,že bych to byl přívrženec).Za mě z tohoto pohledu tedy celkově 60% a tři hvězdy.

Mission: Impossible - Národ grázlů (2015)

Páta Mission Impossible-Národ Grázlů pokračuje v podobném tempu jako předchozí díl a je vidět,že tahle akční série nabrala nový dech.Co se týče akční složky,která je tu jedna z nejdůležitější,tak ta je provedena opravdu na výborné úrovni (ať už jízda na motorkách nebo bojové scény) ,navíc Tom Cruise předvádí,že za ty miliony hazarduje svoje zdraví a dělá si spoustu kaskadérských scén stále sám.A je to jenom dobře.Co se týče postav tak je pravda,že osvěžením filmu Rebecca Ferguson opravdu je,i když mě sem tam štvala..Dále vrací starý známý Ving Rhames a nový přírůstek v podobě Alec Baldwina taky neurazí.Celkový koktej vám bude chutnat,ale přeci jen na nového Terminátora to nemá a tak celkově za mě 80% a čtyři hvězdy.

Ztracená generace (2012)

Takto tento filmový počin jsem buď absolutně nepochopil a nebo to opravdu byla hodina a půl o ničem nebo lépe řečeno o sledování tří lidí co se natáčí na kameru a u toho si sem tam nesouvisle povídají.Snažil jsem se přijít o čem to mohlo být,ale marně...Za mě celkově tedy 20% a jedna hvězda.

Špión (2015)

Další z řady filmů s Mellissou McCarthy se ,která se poslední léta objevuje opravdu čím dál častěji,hlavně tedy v rolích ujetých žen co si rádi dělají srandu ze své tloušťky.Když už zkusila být co se dá tak přišel na řadu film kde bude hrát špionku a po boku jí budou sekundovat herecké esa v podobě Jasona Stathama (který si zde opravdu dělá legraci sám ze sebe jak se patří...:-) ) a Juda Lawa co by hezouna a platonickou lásku naší špionky.Příběh je jednoduchý a to na čem film chce stavět je hlavně ta vtipnost,ale kromě několika scén kde jsem se upřímně zasmál (jízda Melissy na skútru...) mi film nepřišel nějak zvlášť vtipný.Po akční stránce je to průměrné a tak to hlavní co se mi na filmu líbilo byla účast právě zmíněních herců.Za mě tedy celkově 65% a tři hvězdy. Doplnění:Po druhém zhlédnutí měním pohled a přidávám tomu 5 %,hlavně tedy za Jasona Stathama a tím pádem za mě 70% a čtyři hvězdy.