V hlavě (2015)

Animák ,který má opravdu dobrý nápad,ale připadá mi,že to není zrovna pro malé děti.Vysvětlovat pětiletému klukovi co je depka...Na to má času dost.Jinak je to,ale moc krásné.Za mě celkově 80% a čtyři hvězdy.

Fruitvale (2013)

Parádně zrekonstruované drama podle skutečných událostí.Film o chlapci co v životě dělá chyby (vím o čem mluvím)...a i když to celé chce zvrátit a přehodit na lepší životní kolej,tak se mu stane něco co ovlivní všechny jeho příbuzné na vždy.Michael B.Jordan je perfektní a už se od Ryane Cooglera i něj těším na Creeda.Za mě celkově 90% a pět hvězd.

Poslední lovec čarodějnic (2015)

No tak čekal,jsem,že to bude jiná jízda,ale toto i když v horší viděné kvalitě mi spíš připomínalo nějaké béčko z večerního programu Primy COOL.Za mě tedy celkově 45 % a dvě hvězdy.

Ledové království (2013)

Další z animáku co se povedl.Neviděl jsem to sice úplně celé,ale i tak si troufám tvrdit,že to mohu nejen pro své děti vřele doporučit.Sice mi připadalo ,že se to bude líbit spíš holčičkám,ale proti gustu žádný dišputát.Za mě celkově 75% a čtyři hvězdy.

Nezlomný (2014)

Opět jsem nevěděl,jestli mam čekat dobrý film či naopak,akor když jsem to chtěl vidět v době kdy Angelina Jolie točila nebo dotočila asi ne moc dobrý film s Bradem Pittem.Tento snímek jsem chtěl vidět hlavně ,abych viděl kde ještě hrál Jai Courtney.Dostal jsem naservírované pořádné drama podle skutečných událostí.Film o odvaze,překonání bolesti a vůli.Doporučuji a už jen z té motivační stránky filmu dávám za mě celkově 90 % a pět hvězd.

Zero Tolerance (2015)

Ježkovi voči....Vidím plakát, říkám si OK, to vypadá slibně, vidím Wácovo hodnocení jako odpad, říkám si, vo co de...Zkouknu film ...a hle..tam snad měli ožralýho střihače ,který nějaký scény omylem vystříhal a nebo fakt nevím...Všichni se tváří jako frajeři, to ano, ale Scott je tam celkově asi pět minut a to ještě možná přeháním, příběh vypadá nadějně, ale strašně bije do očí jak to do sebe nezapadá. O závěrečným vyústění filmu snad ani nebudu mluvit a ta bitka hlavního hrdiny co chce pomstít dceru se Scottem je snad jedna z nejhorších co jsem za poslední roky viděl...No horko těžko to celkově vytlačim na 30% a dvě hvězdy.

V dosahu smrti (2015)

Tak jsem tak čekal co za akci přinese nový film se Scottem Adkinsem.No a jde o film jako vystřižení z 80 a 90 let.Jeden frajer.Jeden barák.Parta mexičanu.Hrodama bitek.Co víc můžeme chtít jako fanoušci téhle éry...,že Wáco,Mike a spol. :-).No,ale mě tam prostě něco nepopsatelného chybělo.Jestli prostředí,hlavní záporák,nebo něco prostě...No za mě tedy celkově 65% a tři hvězdy.

Krvavý potok (2009)

Tento snímek jsem chtěl vidět hlavně kvůli Dominicu Purcellovi,ale tady někdo asi v dětství moc četl strašidelné knížky a pak se jednoho dne rozhodl udělat rádoby děsivý film.No Michael Fassbender jak ho moc nemusím ,tak jako nacista a posléze obluda (nebo jak to nazvat) ušel ,ale jinak to byla ulítlost.Jelikož,ale nechci dráždit temné síly tak za mě celkově 40% a dvě hvězdy.

Vzkříšení démona (2015)

Pokud je někdo zvyklý vídat Olivii Wilde načesanou a krásně upravenou,tak zhruba od poloviny tohoto hororu se bude divit... :-))).No nejsem extra příznivec hororu ,ale sem tam se na nějaký podívám.Tady i jako člověk co se často u hororu lekne,mi přišlo,že se to dvakrát nepovedlo.Myšlenka sice vcelku dobrá,ale provedení už tak moc asi ne.No,ale snaha se cení.Za mě tedy celkově 45% a dvě hvězdy.

Hitman: Agent 47 (2015)

Nové předělání Hitmana tu sice sklidilo zřejmě více kritiky,ale co se týče akce (ten film je de facto jen akce,nebudeme si nic namlouvat,že...) tak ta byla slušná a určitě mi to sem tam připomínalo PC hru co jsem před lety chvilku hrál.Za mě tedy celkově 50% a tři hvězdy.