Florenc 13,30 (1957)

Je to takový hezký, místy i vtipný. Kdyby nebylo těch komoušskejch agitek, byl by to příjemný nenáročný odpočinkový snímek.

Dobré ráno, Brno! (2023) (seriál)

Čekal jsem víc. Nápad super, herci super. Šlo vidět, že i těch 8 dílů bylo plných zbytečné omáčky, opakovaných vtipů, a zasloužilo by si to víc času na propracovanější scenář. Úspěch Mostu se neopakuje. Sláva Brnu! 3* z milosti.

Il Boemo (2022)

Skvělé téma, kurva tak skvělé téma, a je to celé o hysterických, nebo mrduchtivých pindách. Mysliveček se proprcal do stavu, kdy mu upadl nos. Působí to televizně. Kamera stojí za prd, scénář je mdlý. Zachraňují to jen hezký kozy a dobře zastřihlí bobři. Toto si Mysliveček nezasloužil. Dyk do toho šel jistě s nadšením. Promarněná příležitost. V porovnání s tímto je Amadeus docela dobrý film. A ano, klasiku poslouchám hodně, barokní hudbu nejvíc.

Docent (2023) (seriál)

Byly tam chybky, možná záměr, že Hádek nezapsal SPZ, nevím. Scéna ve sklepě, kdy se chystal vrah odpravit divku sekáčkem, pak provazem... uf! Prvni díl, dobrej pilot, docela jsem se zasmál. Druhej díl spíš ve stylu nudné omáčky. Třetí díl byl výbornej, za mě 5*

Strnadovi (2017) odpad!

Nejslabší díl. Větší fňukny jsem dlouho neviděl. Máte 5 dětí, dobrovolně. Začněte monkey byznys na Vinohradský. Průběžně fňukáte, že si ty židle nikdo nekupuje, a jak to je těžký, že ani na rohlíky nemáte. A pak teda když nemáte na ty rohliky, koupíte baráku někde u výpadovky, kde plánujete další monkey byznys. Je to neuvěřitelný, doslova. Teatrální páreček, kterej je rád zajímavej. Litujte nás. Nezapomeň se zase rozbrečet, a pak si vzpomeň na ženskou, který vlak rozšmelcoval dceru, a ve finále byla statečnější, než vy dva dohromady.

Z Kappu na Cape (2015) (TV film)

Jelikož plánuju něco podobného, byť po vlastních, jsem k tomuto snímku mírnější. Dobrý zdroj informací pro magory, jako jsem i já. I když je Reza trochu drama queen.

Babička (1971) (TV film)

Na uspání dobrý. Preceňovaný příběh. Nuda, šeď.