Looper: Nájemný zabiják (2012)

<->^n ... Je to beztvarý blábol bez hlavy a paty. Člověk kroutí hlavou nad tím, jak se mohlo stát něco co se vlastně nestalo.

Ve stínu (2012)

Druhá půlka filmu pokulhává za první polovinou a působí lehce pateticky. Obsazení a výkony herců jsou až na pár výjimek perfektní.

Líbáš jako ďábel (2012)

Od tohoto poněkud pitoreskního filmu jsem nečekal žádné hluboké poselství, což se splnilo. Nicméně film mě nenudil a naopak vetšinu času bavil. Jediná věc která mě irituje je reklama do filmu více než necitlivě zasazená a hlásající že se všichni máme pojistit u Direktu, dělat kafe Jacobs v presovači Jacobs a zásadně používat VISA kartu.

Muži, kteří nenávidí ženy (2011)

Výborná a napínavá podívaná, Rooney Mara je prostě úžasná, a Craig taky. Mimo jiné nám film dává nahlédnout do kuchyně dvou (jednoho méně a druhého více) naprostých zhovadilých úchyláků.

Casino Royale (2006)

Nadprůměrný akční film a zároveň náhrobní kámen bondovek.

Mamma Mia! (2008)

Operetně-pitoreskní blábol balancující na hraně kýče. James Bond v melodramatické roli

Čarodějův učeň (1977)

Krásně hororová a napínavá záležitost. Je to jeden z mála filmů který si naprosto perfektně pamatuji z dětství. Dysneyovky nebo Pixarovky jsou vedle takového filmu pouze pitoreskní bezobsažné a sterilní.

Candyman (1992)

Musel jsem zavřít obě dvě oči abych dal 4 hvězdy... A tento "film" vnímám pouze jako videoklip k dokonalé Glassově hudbě.