Po zániku Země (2013)

Je to taková scifi sračka... 1x se vidět dá, ale žádnej přínos to nemá.

Avatar (2009) odpad!

Je až absurdní jak stupidní, škaredý a nevkusný film dokáže někdo natočit za tak nehorázný rozpočet. Je to ještě o to horší, že tato téměř tříhodinová porce modrého hnusu je celá ve 3D

Ztracen ve vesmíru (2011)

Je to píč*vina. Nevím kdo komu chtěl nastavit zrcadlo, nevím ani jakou sondu komu chtěli tvůrci vsadit do nitra. A nevím ani o čem tohle vlastně bylo. A hlavně nevím proč to všechno.

Moskevské metro (2009)

Vždycky mám radost když mám možnost vidět nonUSA film (případně film v jiném že anglickém jazyce). Tento film může směle konkurovat všem katastrofickým filmům. Chybí zde patos jednoho hrdiny který zachrání celý svět a přitom vlaje extrémní množství amerických vlajek. To zde opravdu není, je zde ale zase příliš nastavovaný konec - kdy dochází k již zbytečným zvratům. Jinak je to opravdu solidní katastrofárna v ruské mutaci.

Trans (2013)

Chaos, zmatek, stupidní hudba, k tomu spousta zvratů. Tvůrci - s vědomím toho, že vytvořili nepřehlednou sekvenci různých scén - mají na konci filmu potřebu vše vysvětlit. Nemá tohle rád, hodinu a půl se dívat na něco co mi na konci někdo musí vysvětlit.

Pád Bílého domu (2013)

Je to další americký patos. Nejdůležitejší věci jako vlající americké vlajky, projev prezidenta k národu, neohrožený hrdina, multirasové obsazení, narušené symboly, zrušené odpočítávání těstně před nulou nebo citová břečka jsou zde naplněny na 300%. Film se bude líbit zarytým proamerickým patriotům, nebo osobám jež se ukájí v poznávání vnitřností bílého domu.

Hitchcock (2012)

Já tento film beru spíš jako hraný dokument, je tam totiž absence příběhu. A v případě že to beru jako dokument, tak dávám 3 hvězdy protože se to bylo docela dobře dívatelné.