Bathory (2008)

Obrovská slátanina, a ještě větší zklamání. V prvé řadě mě naprosto iritují "humorné" scénky s Polívkem s Mádlem. Proč většina českých přehrává nebo nehraje ? Na komedii je tam málo humoru, na drama je to málo dramatické. Na historický nebo životopisný film je tam příliš mnoho nesmyslů. Zkrátka je to takové bombastické nic. 2 hvězdy za výkon Anny Friel a za to že přece jen nějaké kvality ve snímku spatřuji (na velkofilm je jich ale žalostně málo).

Vodní děti (1978)

Film jsem viděl coby dítě a moc se mi líbila. Dnes jsem měl příležitost ji vidět znovu (po cca 25 letech) a ačkoliv mi to už nepřipadalo tak kouzelné tak se na to pořád dalo dívat. 4 hvězdy a po odečtení 1 hvězdy za nostalgii dávám 3 hvězdy

Kriminálka Anděl (2008) (seriál) odpad!

Trapné, trapné a trapné. A ještě jednou trapné. I když nejsem autorem, tak stejně pociťuji stud za to že v zemi kde žiji vznikl tak bezduchý a hovadský blábol. Je to taková česká odpověď na americké CSI. V raných 90tých letech vznikl jakýsi pitoreskní seriál "Detektiv Tomsa" a trochu ho omlouvá že vznikl v době kdy se nosilo fialové sako, mokasíny a bílé ponožky. Dnes už se sice podobné modely nenosí, nicméně trapný seriál vznikl.

Na titulní straně (1974)

Perfektní komedie, špičkové herecké obsazení, bezkonkurenční zábava. Škoda že v dnešní době nevznikají podobné filmy. Na internetu je možné najít DVD rip který nějaký dobrodinec doplnil o původní český dabing - díky.

Bílá kočička (1979) (TV film)

Jako dítě jsem měl z této pohádky nepříjemný dojem a trvá to dodnes.

Sladká Laura (2005) (seriál) odpad!

Skutečně otřesný zážitek. Ještě otřesnější je informace že je toho 1000 x 50 minut...

Medicopter 117 (1998) (seriál) odpad!

Deutchehumus. Neuvěřitelná helikoptéra, která i když je vypnutá odstartuje během několika málo sekund. Seriál ve kterém se neustále řeší osobní problémy hlavních "hrdinů", především pak kdo měl s kým koitus, proč, kdy, jak a kde. Za zmínku stojí fakt, že do seriálu byly vybraní ti nejméně sympatičtí herci. Tyhle německé sračky jsou zřejmě součástí německého folkloru, protože jim zřejmě rozumí jen němci.

Kobra 11 (1996) (seriál) odpad!

Další již klasický deutschehumus. Dva pracovně vytížení a nepostradatelní metrosexuální UV filtři testují možnosti BMW.