• Thriller

Řezník (2006)

Prostě a jednoduše - ztráta času....

ATM (2012)

Co to tohle mělo být ??? nelogické nesouvislé, akorát to na začátku mělo trochu drámo, za to dávám hvězdu (i když dal bych ji i za tu blondýnu). Pokus dobrý, ale výsledek, hlavně chování jakoby hrdinů které vás nemůže vtáhnout do děje.... a konec po několikaté známý a "originální"....

REC 3: Počátek (2012)

Taková romantika, aneb jak dva zamilovaní ke štěstí přišli. Tenhle REC není natočen stylem amatérské kamery, takže se to těžko porovnává, ale i tak na dva předchozí díly nemá... Ale ubíhalo to dobře, takže na jedno zkouknutí to je dobrý, kdy uvidíte nevěstu s motorovkou a ženicha jako Aragorna :)

5150 Elm's Way (2009)

Je otázkou zda tento film zařadit čistě k hororům, nicméně se jedná o slušné psycho drama s prvky především psychickými "exploitation" kde netečou potoky krve (no v podstatě skoro žádná). Velmi slušně udělané, na konci to trochu bere dech, a jako u většiny takovýchto dramat se zde člověk nevyhne scénám, které film natahují.... Ale jak říkám dobrá práce a doporučuju

11-11-11 (2011)

Dávám vyšší hodnocení za pěkně udělanou závěrečnou část filmu, ta se mi líbila. Škoda té "užvaněnosti" zejména v první půlce filmu. Ta šla zkrátit na pár minut a nic by se nedělo

Tichý dům (2010) odpad!

tak horor si jako film s bláznivou uječenou ženskou chodící většinu času po tmavém domě s lampou a prohlížejíc si kdejaké haraburdí teda nepředstavuju. Atmosféra pro mě naprosto nulová. By mě zajímalo, kde někteří viděly jako ty lekačky ? to snad viděli úplně jiný film !!! Na konci se sice člověk dozví, již několikrát použité vysvětlení a já si hned řekl taková ztráta času.... Zbytečné k tomu cokoli dál říct

Snowtown (2011)

zbytečně dlouhé a film trpí nevyváženou linií, některé dležité věci jsou nevyjasněné, což je proloženo nudnými scénami, které se nebetyčně natahují. poslední třetina je saice slušná, ale i ta trpí těmito neduhy. chtělo to zkušenějšího režiséra

Chodba (2012)

Docela solidní švédská záležitost, filmu nechybí atmosféra, ale v závěrečné třetině už mu dochází dech a je to takové slabší no. Když už jsem čekal, co z toho vlastně vznikne, tak přišla naprosto nelogická scéna - co se týče chování těch postav a pak bum a konec. Škoda

The Bay (2012) odpad!

No, třeba u Poughkeepsie tapes nebo Lake Mungo jsem ocenil alespoň jakou takou reálnost, že by se tato věc stala. Já nechápu je někdo tento film může hodnotit třeba 3 hvězdama. Když chci film udělat jako pseudokument, tak to musí mít aspoň trochu náznak reálnosti. Tohle je kravina na entou nehledě na to, že chronologicky ten dokument má obrovské chyby v scénáři - neboli věci se nemohly odehrávat tak jak je tam natočeno. No a perlička na konec mě definitivně přesvědčila, že tohle si nezaslouží nic jiného než odpad. To jako se ti paraziti za tři týdny rerozezli po atlanském oceánu a zůstaly jen u toho marylandu i když potápeči si jich poprvé všimli a byly kua daleko od pobřeží ??? Co tohto sakra bylo. kdyby to bylo natočené normálně, tak neřeknu ani ň a půjdu s hodnocením i na ty tři hvězdy. Ale když je film založen na pseudodukumentu, tak jak to může být sci-fi až takového rázu ? S těmito typy filmů jsem nadobro skončil - found footage tohoto typu nevermore...

Open House (2010)

Tak tohle se nepovedlo, scénář velmi špatný, název zcela odpovídá tomu co se tam děje, pořád se chodí mezi pokoji a jen tu a tam to osvěží vražda náhodných návštěvníků, které kupodivu i po čtyřech dnech absolutně nikdo nepostrádá.... No a v tomhle filmu jsem viděl poprvé, že se dá souložit přes plavky, nevím jak se to té dámě povedlo... (kdyby tam aspoň bylo vidět, že si je dole poposune na stranu), ale to je jen taková blbůstka. Celkově zapadlý film v podstatě o ničem