Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
9 fanoušků
/ 5 bodů
natysmrdi
naty smrdi
Praha, Hlavní město Praha, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Komedie
Animovaný
Krimi
Akční
film
seriál
TV film
studentský…
pořad
USA
Francie
Velká Británie
Česko
Německo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Nebe nad Berlínem
(1987)
Dokonalé dny
(2023)
Ghost Dog - Cesta samuraje
(1999)
Naše doba
(2018)
Svatá krev
(1989)
Tmář a jeho rod aneb Slzavé údolí pyramid
(2011)
Pod vlivem lásky
(2008)
Jízda
(1994)
Vzpomínky jako kapky deště
(1991)
Šíleně smutná princezna
(1968)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
5 bodů
Fanklub
(9)
Vontorman
kure33
Ge8rges
Prcek54
Snehurkaa10
zdarecsranec
Paulka
domilewis
anna.m