Ti druzí (2001)

Kvalitní thriller o jednom strašidelném domě s až překvapivě výbornou Nicole Kidman, nevěřil bych, že jí podobná role může tak dobře padnout.

Hitler kaput! (2008)

Bláznivá komedie z prostředí Třetí říše? No to je pro mě naprosto odzbrojující kombinace. Místy jsem se sice nudil a i té ruské hudby na mě bylo příliš, ale i tak se jedná o velmi zábavný a jedinečný film.

Mariňák (2005)

Obvykle se dívám na válečné filmy zejména kvůli akci, tady jsem ji ale nepostrádal a to už něco znamená. Jinak, záběr hořící ropy ve tmě byl vážně fascinující, taková zvláštní kombinace krásy a hrůzy. Celkově vzato je Mariňák zkrátka hodně dobrý film.

Andaluský pes (1929)

Nebudu tomu cpát pět hvězdiček a hrát si na to, že jsem v tomto ,,filmu" našel nějaký větší smysl, protože jsem ho tam prostě nenašel. Přišlo mi to jako nudná a nic neříkající sbírka nechutností a kravin, sestavená do šestnácti minut...

Mocný vládce Oz (2013)

Hezká pestrobarevná roztomilá pohádka s jednoduchým dějem, kde to zlým čarodějnicím zase pěkně natřeli. Jinak, okřídlená opička byla správně roztomilá, město zachráněno, porcelánové panence se slepily amputované nožičky a cirkusák se dal dohromady s čarodějkou - prostě happy end! ... ale asi jsem čekal trochu víc.

Disaster Movie (2008) odpad!

Parodie miluju a právě proto dávám této parodii na parodii hodnocení, jaké dávám.

Letuška 1. třídy (2003)

Normální neškodná slaďárna. Na odpad to rozhodně není, čekal jsem to horší.

Kytice (2000)

Jeden z mála školou schválených filmových drasťáků. :P

Smrtící válečníci (2009) (pořad)

Sice to porovnávání bývá celkem nesmyslné a nelze z něj dostat žádný hodnotný výsledek (prostě jejich logika spočívá v tom, že to co dělá větší ,,bum" je lepší, což je hovadina) ale i tak mě baví se na to dívat i když si občas klepu na čelo.