• Western

Indiana Jones a nástroj osudu (2023)

Umelý svet ,bez duší to je súčasnosť a realita sveta a tak sa to odzrkadluje aj v ľudských dielach. Ťažiť s predchádzajúcich úspechov je príliš málo na to ,aby ste vytvorili niečo tomu rovné.Pol hodinu možno viac sa pozerať do očí počítača ,bez duše ,lebo dušu nikdy počítač nenahradí je veľkou boľačkou tohoto filmu. Nič výnimočné ba práve naopak bežné klišé,bez štipku nápadu a novoty.Posledných 15-20 minút by stálo za 3 hviezdy.

Tár (2022) odpad!

Propaganda LGBT∞ ,proste hnus, ďalej nemá význam ani film komentovať.

Bullet Train (2022) odpad!

Prázdny nezmysel ,kde je podstatou súčasných amerických filmov propaganda a to ,ako LGBT∞ tak nasilu pretláčané zmiešané čierno biele páry v akejkoľvek kombinácii, Súčasná produkcia amerických filmov je jeden paškvil,kde sú tie časy ,keď ešte išlo o film a príbeh a nie amícku propagandu,samozrejme zlý Rus nesmie chýbať.

Eternals (2021) odpad!

Buzerantská scéna ma jednoznačne v pasáži,kde sa dvaja buzíci bozkávajú totálne odrovnala.Okamžite som film vypol a filmy od pani režisérky už žiadne pozerať nebudem.Gender ideológiu snáď amíci natlačia aj do konzervy,choré je mi z toho zle.

Člověk (2015)

Kto si myslí ,že sa má v živote zle tak nech si pozrie tento dokument.Ja som mal po vzhliadnutí pocit ,že som Bill Gates. Fenomenálne hlboké výpovede ľudí na ktorých slovíčko chudoba je ,len slabý odvar.Absolútnym masakrom je ,keď pani bola na tom tak zle ,že musela chodiť za potkanom kým nevylúči ryžu ,ktorú pred tým zjedol.Za deň sa jej podarilo ,ako tvrdí nazbierať do vrecka pár zrniek.Pozrime sa ,kde je súčasný svet. Chamtivosť a pažravosť sú také veľké ,že samotný vesmír je ,len predzáhradka.

Kukátko (2014) (pořad)

Výborná zálžitosť a konečne humor.Samozrejme ,že to chce ešte trochu doladiť a bude to super.Partička tiež nemala zo začiatku úspech a dneska je to mega hit ,ktorý dokonca funguje aj v čechách vďaka Danovi Danglovi.Samozrejme ,že súčasným televíziam sa to moc nehodí,pretože bohužiaľ na svete je asi viac dementov ,ktorý žerú relácie typu farma ,farmár hľadá ,ženu ,zámena manželiek a podobný realitný grc,kde sa hnus pláca na hnus.To je dnešný obraz a realita čo sa sleduje. Inak by tie reklamné agentúry nazývané TV tento grc nedávali.Preto cez tento prales chujovín ,ktoré vládnu svetom sa ťažko dostáva na svetlo niečo normálne a za to hodnotím vysoko.

Konzultant (2013) odpad!

Neskutočná stupidita ,keď je celý film ,len v náznakoch a zbytok si má divák domyslieť. Čiže ja niečo navrhnem ,načrtnem a ty to dokonči. Film je bez atmosféry je to bezduché ,totálna zlátanina ,ako celok jeden veľký chaos.

Světová válka Z (2013) odpad!

no tak vidím ,že v amerike už naozaj došli nápady. brad pitt a zombie. kravina na ntú. čudujem sa mu ,že zobere takúto sprostoť,ale zrejme nebola iná ponuka. trápne ,plytké ,povrchné ,bez nápadu,pretože scénare typu epidémia tých tu už bolo a skončilo tak ,ako to skončilo.nuda,nuda,nuda čisté béčko a navyše slabý herecký výkon samotnej hlavnej postavy.

Pomsta mrtvého muže (2013)

Na dnešnú dobu prepchatú filmami nič výnimočné,bežné klišé,nudné a neodpustím si poznámku na záber objavujúci sa snáď v každom pomstichtivom amer. filme ,neskutočné citu rvúce video z rodinkou na ,ktoré sa pozerá zdrvený hrdina,slabý film.

Pád Bílého domu (2013)

No vidím,že tá trápna americká samoľúbosť proste nekončí. Natočiť takýto gýč je už naozaj choré a žánrovo by som to snáď zaradil do komédie.Vyjadrovať sa tak nekonečnej blbosti snáď ani nemá význam.Neskutočný americký hrdina to potrvá do kedy?Dovolím si povedať ,že v skutočnom živote by sa pos... všetci do jedného a nie tam prisahala vernosť amerike domlátená a dobytá.Amerika má kvalitné filmy ,len by nemala toto odvetvie zneužívať na jejich propagandu a to ešte skutočne komickým spôsobom.Myslím si ,že herec ,ako je Gerard Butler si nezaslúži hrať v takýchto sr.. Mal by si pozornejšie prečítať scénar a nie škótsky rodák podporovať ameriku takýmto spôsobom.