Poslední upír (1993) (TV film)

"Viděl jsem ducha!" Ubohý Sherlock Holmes se nám tak trochu vyděsil. :D A kdo by se mu divil, když se před něj postavila samotná (i když falešná) smrtka? :)

Soukromý život Sherlocka Holmese (1970)

U některých hlášek se řehtám ještě teď - téměř rok po zhlédnutí, což vyvolává u většiny mých spolužáků na tváři lehce nechápavý výraz. Poněvadž na ně ráda vzpomínám v hodinách občanské výchovy. "Vypadá to, že sem někdo jezdí na bruslích nebýt té podezřelé absence ledu." Jeden z nejlepších filmů, jaké jsem kdy mohla mít tu čest vidět! :)

Svobodný mládenec (1993) (TV film)

Zdá se, že na světě existuje i mnoho jiných věcí, než jen chladný rozum... Třeba předtucha zločinu ve snu. To teď ví už i Sherlock Holmes. :D :D Krásně udělané a ten konec moc roztomilý. :)

On je fakt boží! (2008) odpad!

A je to tady zase!... Pubertální film pro pubertální holky! Pitomost!

Sherlock Holmes a doktor Watson: Seznámení (1979) (TV film)

Ajaj, ajaj... Jestli jsem někdy viděla něco perfektně podařeného, tak je to rozhodně tohle! Vasilij Livanov jakožto Sherlock Holmes byl naprosto bezkonkurenční (Avšak škoda jen, že oproti knižnímu Holmesovi je nějaký moc lidský, možná proto se mi tak líbil. Sherlock Holmes je v knihách někdy až příliš domýšlivý :D). Jediné co mi nesedí jsou ruské kulisy, není to Anglie a prostě není. Skvělý herci to ale moc hezky vyvažují. :) ***** :)

Pes baskervillský (2002) (TV film)

Můj ty smutku... Musela jsem ke konci filmu vypadat jaku primitivní trouba, jelikož jsem prostě nemohla nevejrat s otevřenou pusou na toho digitálního psa, co (jaksi) nevypadal jako pes ale jako nějaký vetřelec z jiné planety. :D :D :D

Vraždy v Midsomeru (1997) (seriál)

Je to určitě skvělý seriál, což o to... Jen se mi zdá, že už je celý Midsomer vyvražděný. :D Ale jinak super.

Pes Baskervillský (1959)

Bezvadná věc, tenhle ten pes.... Peter Cushing je určitě bezkonkurenční Holmes. Děj je velmi poutavý, škoda jen, že tam některé věci nebyly podle knihy. (Pavouk v botě nebo úplně jiný strůjce celého zločinu) Ale jinak super! :)