Růžový panter (1963)

Mě vždycky tak nevýslovně sere, jak je ten Clouseau neschopný, poněvadž jsem nervozní z toho, že to tentokrát dobře nedopadne... ale vždycky zbytečně. :)

Angličtina - Extra (2003) (seriál)

U tohoto skvělého seriálu jsem se naučila spoustu anglických slovíček. :)

Česko Slovensko má talent (2010) (pořad) odpad!

Další "velmi originální" soutěž... jupí. Ale i já musím uznat, že je to lepší než Talentmania :P

Hlas Česko Slovenska (2012) (pořad) odpad!

Dementní pořad komentuje dementní komentátor a o vítěství rozhodují dementní porodci... To tady snad vážně ještě nebylo... no... a nebo... počkat... ANO, bylo! Na Nově vždy a všechno!

H2O: Stačí přidat vodu (2006) (seriál)

Byl to poměrně dobrý seriál... ale když odešla Claire Holt a místo ní tam nasadili nějakou Indianu Evans tak to šlo hodně rychle dolů! 3 hvězdičky za sérii s Emmou. :)

Británie má talent (2007) (pořad)

Čtyři hvězdičky za Susan Boyle :) V životě jsem nic takového neviděla. :)

Osm statečných (2006)

Je to krásné ale děsivě smutné. Jediný, kdo se u nás doma ubránil slzám, byl můj bratr... Jinak jsme brečeli všichni jak děcka. :D :)

Sherlock Holmes: Znamení čtyř (1987) (TV film)

Jeremy Brett/ Sherlock Holmes... Tak to prostě je, poněvadž málokde seženete tak skvělého herce. :) Každopádně TENHLE Holmes je možná ještě nelidštější, než ten knižní. V knize se totiž alespoň někdy (!!!) usmál a pobavil na cizí účet, zavtipkoval nebo doslova vybuchl smíchy. Byl (Téměř vždy) gentleman snad úplně ke všem. Tady nesundá z obličeje ten arogantní výraz a tváří se pořád jako kdyby mu uletěly včely (Jaká náhoda, když ve stáří ty včely pěstoval). Pomýšlí na vraždu pokaždé, když paní Hudsonová vstoupí do jeho bytu a z Watsona dělá totálního idiota. Nicméně... Občas to všechno dokáže velmi pobavit. :D :D

Sherlock Holmes: Záhada potopené lodi (2010)

No to si snad děláte srandu!? Na to, že to je z roku 2010 jsou počítačové efekty opravdu ubohé (Určitě kdyby bylo víc peněz....) Ale některé hlášky jsou docela vtipné. Nicméně, celkový film je opravdový děs běs. (Jak říkám: kdyby bylo víc peněz, bylo by i víc hvězdiček) Jednu hvězdičku, za tu vtipnou scénu, když se Watson snaží Holmesovi vyčistit ránu. :D :D