Ernik

1 bod

• 15.3.2018  10:03

Naprosto úchvatná podívaná....

• 30.5.2017  00:05

Pro mě asi nejhorší díl všech loganových sólovek. Herecké podání bylo skvělé, hudba skvělá ... ale to finále ... jako byste rozjeli vlak a těsně před konce šlápli na všechny brzdy ...

• 19.11.2010  02:39
    H2O: Stačí přidat vodu (TV seriál) (2006)

Libi se mi to. Nevim proč. Něčím je to sympatické. Asi svou jednoduchostí, průhlednosti a dětskostí. Pokud to srovnáváte se seriály, které poslední dobou okupujou televizní obrazovky, tak se to může zdá jako seriál pro děti 8 a méně, ale mě se to prostě líbí:D Je to oddechovka....prostě si sedněte a dívejte se. Nehledejte v tom složité zápletky nebo skryté intriky. Prostě se dívejte:)

• 8.10.2010  21:33

Tuhle pohádku jsem nejprve chtěl zkouknout jen tak, aniž bych o toho cokoliv čekal. Ale překvapení na sebe nedalo dlouho čekat. Velmi pěkně zpracovaná, detailní a přitom nepřeplácaná grafika a efekty, moc příjemný příběh o chlapci, který byl trochu jiný, ale to neznamená, že špatný. Je vidět, že i dnes je možné vytvořit krásnou pohádku, která se libí, trochu pobaví a přitom nemusí být nijak komplikovaná. A navíc super hudba. Moc se mi to líbilo. 5*

• 28.5.2010  22:53
    Chuck (TV seriál) (2007)

Vážně moc příjemný seriál. Tak trochu přitroublý IŤák, který je hozen do totálně cizího světa. Když si člověk uvědomí, že žije ve své malé bublině a najednou takové probuzení ... všechna tajemnství tajné služby se mu nakopírují do hlavy... Má to myšlenku, je to docela originální a má to i vtipné okamžiky, i když první serie je trochu fádní. Ale 4* si to opravdu zaslouží.