Panelák (2008) (seriál)

Slovenská nekonečná telenovela s dementným dejom. Videl som prvých asi 170.časti a povedal som si A dosť! Je to priveľmi dlhý seriál a myslim si že zbytočne. Ak by scenár častí ktoré už boli odvysieláné, troška prepracovali tak aby vznikol 60.dielný seriál tak to by bola pecka. Verím tomu. Zbytočne naťahované,nápady dochádzaju.! Pôsobý to na mňa akoby niekto chcel za každu cenu mať tento seriál na obrazovkách. Ale prečo, už nieje čas na koniec?

Zita na krku (2011) (seriál)

Som dosť šokovaný hodnoteniami a komentármi niektorých uživateľov na tento sitcom. U nás na Slovensku nevzniklo veľa komediálnych seriálov a myslím,že Zita na krku nieje odpad. Má svoju uroveň a dokáže ma pobaviť rovnako ako niektoré zahraničné seriály. Helena Krajčíová a Dušan Cinkota vytvorili super dvojku ktorá sa na jednej strane nenávidí a na tej druhej či chcu alebo nie musia si nájsť k sebe cestu keďže zdieľajú jednu domácnosť.

Profesionálové (2008) (seriál)

Tak tento seriál sa jednej našej televizií veľmi podaril. Podľa mňa má skvelé herecké obsadenie, komické situácie a zápletky. Pohodový seriál pri ktorom si odpočiniem a prídem na iné myšlienky. Obľubená postava seriálu je Hurka. Za tento kusok sa nemusíme vôbec hambiť a už sa teším na nové časti.

Columbo (1971) (seriál)

Keďže postava poručika Columba mi je veľmi sympatická a páči sa mi štýl akým vyšetruje rôzne prípady vrážd,patrí tento seriál k mojim srdcovkám. Mám všetky časti a stále si ich pozerám dokola. Relaxujem pri ňom...a ľubi sa mi to jeho autíčko / stará šunka zn.Peugeot/....životná uloha Petra Falka za ktoru som mu veľmi povďačný !

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Filmy z väzenského prostredia nemám nejako v obľube ale tento uchvatný príbeh ma doslova dostal. Ešte niekoľko minut po skončení filmu som len tak sedel a zamýšľaľ sa nad hlavnou myšlienkou tohto neskutočne plnohodnotného príbehu! Silno emocionálny a pocitový film ...krása !!!

Čelisti (1975)

Spielbergove Čeľuste...to keď som prvykrát videl tak som mal husiu kožu a prejavil so vo mňe strach zo žralokov až natoľko , že keď som bol pri mori v Grécku tak ma do vody nemohli dostať. Stačilo mi sa len zahľadieť na hladinu mora a pripomenuť si hudbu.. a toho žraloka..ako sa vynára z pod hladiny! A bolo po kupaní...hehe. Veľmi napínavý dej filmu,skvelá hudba , užasné herecké obsadenie a atmosféra. Podľa mňa je to najlepší film s touto tématikou a až desivá lahôdka !

Vetřelci (1986)

Pokračovanie prvého dielu Votrelca plný napätia,výborných trikov ktoré na svoju dobu boli excelentne zvládnuté. Najprv bol len jeden ktorý nás desil v prvej časti tejto výbornej sci-fi série. Teraz proti celej armáde týchto príšer sa postaví skupina žoldákov na čele s Ripleyovou a hybridom Bishopom Napínavý dej filmu od začiatku až do samotného konca ktorý som videl už veľa krát. Potešila by ma piata časť...v réžií Camerona alebo Spielberga.

Život na zámku (1995) (seriál)

Môj najobľúbenejší seriál z českej produkcie.....kto ho pozná a je fanušikom tohto seriálu tak pochopí prečo mu dávam plné hodnotenie. Tomáš Topfer zahral svoju postavu priam geniálne. A musím pochváliť výkony aj všetkých hercou ktotý si vňom zahráli. Osobne si myslím že česi nielen že hrajú najlepší hokej ale vedia aj natáčať kvalitné seriáli. Radosť sa pozerať

Smrtonosná past (1988)

Čítal som veľa komentárov k tomuto akčnému snímku o policajtovi McClaneovi a moj názor a pocit s filmu by bol takmer pri každom rovnaký. Takže aby som s tohto mojho komentára neurobil plagiát radšej budem len suhlasiť s uživateľmi ako su napr: cheyene , Cival , Nathalie , Boss321 , tron , Kulmon , Shit ...no a ja len dodávam, že Smrtonostná pasca je super !

Vinnetou (1963)

Spolu s Old Shatterhandom bol náčelník Apačov obľubenou filmovou postavou mojho detstva. Bolo natočených veľa westernou s indiánskou tématikou ale celá séria filmov kde sa objavil slávny Winnetou mali svojské čaro.Podľa mňa patria tieto nezabudnutelné príbehy ku klenotom europskej kinematografie. Videl som aj krásny dokument o skutočnom náčelníkovy indiánskeho kmeňa Apačov menom Geronimo. Patrí mu moja poklona