• Krátkometrážní

Dech (2010)

Super drama o umírání, který ale nehraje na city jak se o to snaží třeba Amíci. Syrový, depresivní film, ale zároveň nechybí humor, hlavně ten černý samozřejmě. Film, kterej mě moc bavil, ale nebylo to úplně lehké koukání...člověk si říká, buďme rádi za naše zdraví. Taky postavy byly velmi sympatické. Silné 4 hvězdy.

Kokuhaku (2010)

Tak takový filmový zážitek jaký jsem zažil u tohoto filmu, jsem opravdu dlouho nepocítil. Jeden z nejlepších filmů co sem v poslední době viděl. Člověk jen zíral s otevřenou pusou a hltal a hltal a když už si člověk myslí, že ví jak to skončí, nemá pravdu. Opět se potvrdilo, že asijská kinematografie má hodně co nabídnout.

Můj nejlepší nepřítel (2010)

Tak zase pro změnu další severský film o šikaně mezi spolužáky, který se ale nečekaně obrátí a zvrhne v něco v co by se zvrhnout nemělo. Film o šikaně trochu jinak...jak už to u severu bývá, opět rozuzlení, které není uplně typické, např. pro americké filmy. Za což teda pěkně děkuju, sice slabších 5 hvězd, ale já se bavil.

The Power of Words (2010)

tak přesně takováto videa ve mě vzbuzují spoustu emocí a mražení v zádech.

Tým na hraně (2010) (TV film)

Rachna kachna toto letělo! Díky hoši.

Živí mrtví (2010) (seriál)

Dlouho sem odolával až sem neodolal. A ještě že tak...filmů o zombíkách každej viděl určitě nespočet, furt to samé...ale věřím že tady si příde na své i "nefanda" tohoto žánru. Charaktery postav skvělé, napětí, atmosféra...perfektní počin.

Generation Kill (2008) (seriál)

Tak to docela zírám, že si Američani natočili tohle. Zelený gumy a bezmozci si jedou zastřílet do Íráku, občas sejmou "pár" civilistů včetně dětí, pro jistotku ještě nějakého toho velblouda a psa, vybombardují nějakou tu vesnici, ale to je přece demokratické bombardování tak jaký pak copak. USA náš vzor, 3x hurá. Dobře, ne všichni byli úplní magoři, ale většina jo. Jeden z těch mála lepších byl Alexander Skarsgård, který je prostě parádní herec. Jinak mě to dost iritovalo takže tak.

Odpor (2008)

No, už jsem si myslel, že mě film z 2.sv.války nepřekvapí, ale stalo se. Fascinující, skvěle zpracovaný příběh o skrývajících se židech v lese o kterém jsem neměl tušení. 2 bratři, kteří se postavili osudu a bojovali za sebe a za své druhy. Pěkně natočené, kvalitní výkony herců, hlavně od Daniela Craiga a Lieva Scheribera, kterého jsem dosud nemusel.

One Man Show (2008) (pořad)

Hodnotím 2.řadu a jeho videa např. s Justinem Beabrem a pak hlavně s dílem o prostřenu, které nemělo chybu.Ten chlap má opravdu nápady a odvahu před kterou člověk musí smeknout.

Potomci (2008)

No já nevím, za mě uplná paráda, dost tomu napomohla správná nálada. Výsledná pointa velmi zajímavá. Krásnej příběh.