Deník Bridget Jonesové (2001)

Už je to se mnou asi opravdu špatné, ale po shlédnutí tohoto filmu po osmi letech (v originálním znění) mi připadal mnohem mnohem lepší, než když jsem ho naposledy viděl ještě za dob mé končící puberty. Asi je to tím, že jsou mi teď ony situace mnohem bližší než když mi bylo 16. A ač je zde všechno trochu přehnané a ujeté ( je to přeci komedie) a navíc bráno z ženského pohledu vše může vycházet z reálného života, no až na ten happyend :D . Třešničkou na dortu je zde nanejvýš roztomilá Renée Zellweger. 80%

Astronaut (2006)

Je krásné snít, toužit a doufat v něco. Tento příběh, nám ukazuje , že je možné si své sny splnit a že by život bez snění za nic nestál.

Shrek Třetí (2007)

Po 2 letech zvyšuji své hodnocení o 1 hvězdu, neboť ač třetí díl rozhodně nedosahuje kvalit svých předchůdců, přesto je stále koukatelný, na rozdíl od několika konkurenčních animáků. Bohužel humor, který se objevoval v jedničce a dvojce se zde ve větší míře nevyskytuje, každopádně i tak se člověk občas zasměje. Třetí Shrek se dá shrnout jako příjemná pohodovka s občasným hluchým místem a pokud člověk moc nepřemýšlí nad kvalitativním úpadkem proti předchozím dílům, docela se i pobaví... 60%

Black Books (2000) (seriál)

Po několikanásobném shlédnutí musím upravit své hodnocení ze 4 na 5 hvězdiček, opravdu se bavím pokaždé když si pustím nějakou episodu

Ajťáci (2006) (seriál)

Docela těžko se mi tento seriál hodnotí, některé díly a situace jsou na "6" hvězdiček , protože se u nich prostě téměř válíte smíchy po podlaze ale bohužel se to nedá říci o všech a ani o většině . První série je výborná, druhá série je o něco horší, i když i zde jsou některé nezapomenutelné momenty viz třebas: "I'm disabled" nebo cooking with young german cannibal. Třetí série je zase o malinko lepší než druhá, ale i zde je bohužel docela dost hluchých míst. Každopádně tenhle seriál je opravdu vynikající a je dalším úspěchem výborného Linehana. Doufám, že mu tento trend, kdy si drží vysoký standart už pěknou řídku let, vydrží ještě hodně dlouho :)

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Pro mě naprostá posedlost dohromady jsem viděl všech 52 dílů zhruba 30krát (pouštěl jsem si je před spaním jako večerníček), neuplyne den nebo není situace kdy bych si nevzpomněl na nějakou hlášku... tenhle seriál prostě MILUJI ...100%

Godzilla - Útok z neznáma (1965)

Je to tak neuvěřitelná šílenost až se mi to vlastně líbilo, absence hereckých výkonů, úchylné nápady, dokonale komické efekty a hlavně Godzilla,Radon a Príšera 0 .... prostě paráda

Denní hlídka (2006)

Předlohu jsem taktéž nečetl, ale byl jsem velice mile překvapen, dalo by se možná říct i nadšen. Akční scény perfektní, efekty taktéž (tedy až na to Ruské kolo, to bylo tak trochu zbytečné, jakoby potřeboval režisér za něco dočerpat rozpočet :-D ) velice slušné herecké výkony , pro mě 85%

Beetlejuice (1988)

Celkem slušná a místy lehce ujetá komedie o tom jak to může vypadat po smrti... 78% INFO: www.imdb.com/title/tt0094721/

Noc v muzeu (2006)

Podle zdejšího hodnocení a komentářů jsem čekal docela nevýraznou a nudnou komedii... upřímně bavil jsem se dost, prvních 15 min je opravdu tak trochu nudných a nic neříkajících, ale poté film začíná slušně nabírat na tempu, vůbec myšlenka ožívajícího muzea je pro mě neotřelí prvek a některé scénky jsou opravdu výborné. Snad jen určité předvídatelnost trochu kazí skóre, ale co by člověk mohl chtít po filmu určeném převážně pro děti, že? Resumé: pro mě vemi slušných 79%