Chladnokrevný (2012)

skvela vec na vecerny film. putave a napinave rozlozenie niekolkych dejov spojacich sa v jeden. dobra kamera, hudba a atmosfera. poslednych 5 minut slabsich...zanedbatelne. nemozu mat vsetky filmy 5 hviezd.

Smrtelné lži (2012)

takto ma vyzerat film na dobry vecer. putave..ani sekundu vas to nenudi. biznis pozadie tiez neni naivne , ak v tej oblasti nerobite na najvyssich miestach..takze je to uveritlene a presvedcive. napinave.

Sinister (2012)

zaujimavy mix detektivky s horrorom. kde sa nic nadprirodzene nedeje, ale potom to zacne. nieco ako angel heart, 8mm, a kruh- zmixovane dokopy. nenudi to. chodte do toho.)

Divoši (2012)

dost originalne. vtiahne to deja..zabudnete co sa deje okolo vas. ale zabudnete aj na ten film,,ale skvele dve hodinky.

Patrola (2012)

je to realnejsi film a policajtoch. kamera je ale pocas vacsej casti filmu velmi zla, az tak ze to mate chut vypnut. ale inak vsetko super, takze vydrzite.ale kamera casto velmi rusi.

Twilight sága: Rozbřesk - 2. část (2012)

silny dojem. skoda nevidiet v dobrom kine. dostane to oscara. a pritom som ten, ktory ine upirske filmy nepozera a neuznava, a doslova nechape upirske serialy.

Skyfall (2012)

tento film nieje james bond. je to niaky action film s dobrymi trikmi a vypravou. je tam niaka dobra hudba s temou james bond a to je vsetko.

Hunger Games (2012)

skvela herecka, hlavna postava. par momentov ...skor zableskov,,, zaujimavych. ked tento film neuvidis..nic sa nestane.

Rebelka (2012)

kto ma rad isrko, skotsko, najkrasiu prirodu, a dokoalu grafiku..vtip a pribeh...tak pozri. dost vela veci som spomenul aby to bolo za 5 hviezd

Časové pásmo bylo změněno