Kronika (2012)

trochu rozvlacne..dlhy zaciatok, dobre triky. zla kvalita svetla, a farieb. pozrite urcite, par scenok skvelych.

Invaze zombie nácků (2012) odpad!

je to amatersky film, natoceny asi niakym deckom, co naslo nahodou videokameru, a niaky kamos mu to upravil vo windowse, ale nie v 7 ale v xp :))

Zkrat (2011)

vskutku otrasna hudba. snad uz danemu hudobnikovi nedaju uz nikdy v zivote znicit dalsi film.

Limit (2010)

ak sa bavime o kriminalkach, je to za 6 hviezd za napatie a 5 hviezd za pribeh, vsetko super. ked sa bude hollywood skolit v studiu GAUMONT par rokov, tak snad by aj z tych amikov nieco bolo. amerika...takto sa robia filmy!!! my europa sme filmova velmoc.

Gang Story (2011)

studio GAUMONT. to su tak casto tak kvalitne veci. a super kamera a farby. toto je jeden mala filmov za rok co treba vidiet.

Černá hodina (2011)

zcasti originalne s dobrou kamerou, treba vidiet raz, taka oddychovka.

Konspirátor (2010)

poctivo odmakany film. samozrejme ze pre jednoduchsich ludi, to moze byt iba kopec advokatskych reci a niaky sudny proces akych je vela vo filmoch. proste nic pre jednoduche masy.

Hannibal - Zrození (2007)

asi jedina seria pokracovani, ktore su vyborne. no a tento kusok je filmovy zazitok, aj ked nie pre slabsie povahy.

Kovbojové a vetřelci (2011)

myslel som ze to bude uplna magorina. videl som to iba nahodou, a prekavpilo. dobra kamera, farby, triky. a par patetickych scenoch tipicky americkych-neriesim. je to ok movie na zabavenie.

Mission: Impossible III (2006)

vyborny action film. ked uz james bond neexistuje (Daniel Craig je jediny herec , ktory ho nikdy nemal hrat) tak toto je super nahrada.