Dobrý časy (2017)

majstrovsky razisersky pocin. urobit z nicoho umenie. vyber postav na oskara. hudba to cele doladila na film, ktory vyhra vazne ceny.

Elle (2016)

nie elle. zly nazov. zena bez strachu. francuzsky superspecialne, v mini situaciach , ktorych je tam milion.

Atomic Blonde: Bez lítosti (2017)

prekvapilo. pastne suboje boli naturalne ako snad iba vo vojakovi ryanovi.(james bond sa moze ucit) zpociatku to posobilo ako mierna uletena vec, ale cim dalej to je drsnejsie a realnejsie. zaujimave. hudbu sice pochopia iba 40tnici ale o to budu viac nadseni. a este sa teste na uplne najlepsie ztvarnenie 90tych rokov ..auta, dressup...pecka.

Barry Seal: Nebeský gauner (2017)

kuuuuurwa tak to bol naarez. zfilmovane typicky v humorno dynamickom tempe so sprievodnymi myslienkovymi pochochodmi - komentarmi hlavnej postavy. ale do poslednej chvile ste nechceli si pripustit ako to skonci. a zrazu to skonci.

Ztracen v džungli (2017)

malo to nieco do seba. tak asi 80% potencialu to dalo.

Chůva na zabití (2017)

neni to horror. je to parodia komedia, originalny umelecky pocin. mix chciet to vypnut a pozerat. krasna blondiee tam je.

Kořeny (2016) (seriál)

dost ma to zabilo. ta drsna tvrda nelutostna atmosfera, ziaden sweet hollywood. dej realny a bez milosti ako game of thrones. nieje to TV serial. kvalita spracovania je vyssia ako u beznych filmov v kine. velke prekvapenie.

Sniper - Lovec duchů (2016)

nie nie. TV triky, nejakeho teenagera v studiu, ktory zacina...tak take filmy vypinam. odmietam.

Wind River (2017)

bolo to dobre, hudba ok. len motivy postav nerealne. inak ok

Oklamaný (2017)

pochnurna rozvlacna drama. dobry reziser by z toho urobil zaujimavy kratky film.