Pot a krev (2013)

po dvoch posledných(pre mňa osobne dost nepodarených) transformeroch prisiel Bay s totalnou peckou a nepotreboval k tomu ani stomilionove rozpočty ako u transformerov..sranda od začiatku do konca, skvelí herci, skvelé hlášky a pre mňa sa potvrdilo, že tie najnepravdepodobnejšie scenare napíše sám život lebo toto by nikto triezvy nevymyslel :)

Koupili jsme ZOO (2011)

strašne pozitívnu energiu som dostal ked som uvidel tento film a to si na nom cením najviac + samozrejme opäť geniálny matt damon

Temný rytíř povstal (2012)

spolu s batman začína a temným ryrierom pre mna jednoznačne najlepšie trilogia vôbec :) ostatne komiksove adaptacie su hlboko hlboko pod tymito troma filmami..klobuk dole christopher nolan a takisto aj skvelym vykonom vsetkych hercov

Hotel Paradise (2012) (pořad)

k samotnej relácii sa oplatí dať 1* aspon za tie ženy ale ináč uplne nudná reality show kde sa nič nedeje a k tomu akože,,bonus" programu s názvom noc raji možem povedať len : hnus..aby niekto hlasoval cez SMS o to či chce vidieť mentálne zaostalú striptérku s dorezanými rukami alebo debilného policajta ako si holí bambus no nemám slov..totálny odpad a v jojke by sa mali zamyslieť

Ninja Faktor (1997) (pořad)

klobúk dolu pred all stars tímom ktorí tomu zasvätili celý život...