Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
2 fanoušci
/ 1 bod
LaLexis
Lukáš Klouba
Brno-venkov, Jihomoravský kraj, Česko
Správce ICT
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Animovaný
Komedie
Dobrodružný
Sci-Fi
film
seriál
TV film
pořad
hudební…
USA
Velká Británie
Kanada
Německo
Česko
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
Dr. House
(2004)
Mentalista
(2008)
Hvězdná brána
(1997)
Hvězdná brána: Atlantida
(2004)
Hvězdná brána: Hluboký vesmír
(2009)
Teorie velkého třesku
(2007)
Upíří deníky
(2009)
Svatyně
(2008)
Námořní vyšetřovací služba
(2003)
Fullmetal Alchemist
(2003)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
1 bod
Fanklub
(2)
MartyBaumann
alca_falcon
klouba.eu