Castle na zabití (2009) (seriál)

Vyborne klimi, nesmirne originalni a se skvelymu heci. Ackoli musim pripustit ze pripady by se daly zaradit do kategorie "normalka" me osobne to dost upoutalo. Nathan Fillion je vytecny a opravdu se do tehle role vzil. Kdo vi zda vubec musel protoze mi prijde jeho vystup naprosto lehky jako by jej ani nemusel hrat. O Stana Katic neni treba se zminovat ta je jednak sexy a jednak ji tahle role sedi na miru. Po prvni serii opravdu nadprumerny krimi serial uvidime jak si povede v dalsi sezone.

Kletba zlatého květu (2006)

Pribehove toho moc receno nebylo a vlastne by se to dalo shrnout do nekolika vet. Natocene to ale bylo efektne a pusobilo to ma me monumentalne.

Zvedá se vítr (2006)

Me se to libilo ale emocne to moc dobre zvladnute nebylo.

Pustit žilou (2008) (pořad) odpad!

Pripoustim, ze jsem vsehovsudy videl asi 2,5 dilu ale podle me je tohle porad na ktery si clovek udela nazor uz po deseti minutach. Casto to nedelam ale tohle ohodnotim i po dvou dilech protoze vic by muj organismus nesnesl. Jedno je naprosto jasne Zilkova je proste cokoli jineho nez xicht do televize. O humoru a inteligenci nelze v tomto pripade hovorit vubec. Pripoustim ze me vubec cela puvodni skvadra z Tele Tele vubec nebavila prisla mi trapna a jejich humor byl proste odpadem nejvetsiho kalibru. No a tento porad ve skvele naslapnute predloze vice nez zdatne pokracuje. Ona sama Zilkova ani neni schopna tu sou ukocirovat. Jeji radoby vtipne komentare otazky a cert vi jak by se to jeji pseudo kvakani dalo nazvat jsou opravdu trapne. Zajimalo by mne s kym se musela z vedeni vyspat aby ji podepsal tenhle paskvil. Ale nehanme dne pred vecerem a podekujme: Primo dekuji zes dostala rozum a stopla to v ranne fazi. Pro me ODPAD nevim jak vice popsat sve opovrzeni.

Survive Style 5+ (2004)

Scenarista si asi slehnul hortice protoze opravdu nevim na cem by musel jet aby vymyslel takovouhle silenost. A reziser ten v tom jede s nim protoze jak to pojal je proste neuveritelne. Nic originalnejsiho jsem opravdu dlouho nevidel ale je to koneckoncu opravdu vyborne. Nejlepsi je ale pribeh prvni o neustale vrazdicim manzelovi ten je neskutecny primo. A potom dvojka zabijaku ta me dostavala hned jako druha. A zaver? No o tom muzu rici opravdu cokoli jenom ne to ze jsem cekal neco takoveho. Suma sumarum genialni silenost. So , what is your function in life?

Duchové Marsu (2001) odpad!

To jsem videl kdysi davno a jelikoz to bylo spatne a jelikoz to bylo tak spatne ze si na to pamatuju jeste ted tak to nebude za vic nez odpad.

Fotbal za mřížemi (2001)

Uprimne receno filmu na tohle nebo podobne tema tady uz byly. Pripomenme treba Trestná lavice, kdyz nad tim tak premyslim je to skoro do puntiku stejny film. Teda pribeh se az tak nelisi a krome normalniho fotbalu se tam hraje americky. To je ovsem jedno protoze podle me to britove umi o hodne lepe a tohle evropske podani je mnohem lepsi a zabavnejsi. Neni to tak malovane a hrdinove jsou tak nejak realisticti. Ja jsem se bavil kralovsky a smal jsem se od ocha k uchu a to opravdu hodne.

Starsky & Hutch (2004)

Tak ani tentokrate ne. I kdyz musim pripustit ze je to mene toporne nez cokoli jineho od Bena Stillera.

Rychlí a zběsilí (2009)

Podprumerny pribeh nulova realnost prumerna zabava. Celkove asi jenom pro fanousky rychlych kol. Inteligenci ani nehledejte.

Prosíme přetočte (2008)

Nic vyjmecneho. V podstate me to ani nijak vyrazne nebavilo a pri sledovani jsem provadel jeste par jinych veci. Ale dam to jako prumer protoze ono to vazne nebylo horsi jen me osobne to nijak zvlast nezaujalo.