Die Hard (1997)

Blbost jako vrata a osobne se divim co to vubec dela na CSFD to uz sem muzeme davat skoro kazde druhe video z youtube.

Ken Park (2002)

Nebavilo me to ale uprimne nevim proc k tomu ma tolik lidi odpor neprislo mi to az tak mizerne.

Fanoušci (2009)

Vyborna komedie s docela zajimavym napadem. Takova road trip movie trochu jinak nez jsme zvykli. Jeden fakt je ze clovek si to vychutna teprve kdyz zna pozadi jednak Star Wars a jednak Star Trek ale ja se u toho bavil docela dobre.

Babylon A.D. (2008)

Slabe s divnym taznym pribehem ale jako odreagovacka OK.

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Po hodne hodne hodne dlouhe dobe jeden z mala ceskych televiznich poradu na ktere koukam opravdu pravidelne. No uvidime jak si povede dalsi serie. Edit: Tak i další série si vedly nadmíru dobře, Zdeněk Polreich je rozhodně v pozici drsného mentora vynikající. Škola, že to Prima odpískala po třetí sérii.

Push (2009)

Hodne prumerna az lehce podprumerna scifarna. Vykrada to kde co a dost hodne jsem vzpominal na Jumpera to byl naprosto stejny namet. Co musim pochvalit je vizualni stranka je to totiz natoceno pomerne zvlastnim zpusobem ktery se jen tak nevidi. A nakonec kdyz to srovnam s novym X-Meneam Wolverinem, coz si myslim ze muzu pac podstata ne v podstate stejna, musim rici ze Wolvik stale projizdi na cele care no nevim tohle bylo totiz mnohem charizmatictejsi.

X-Men Origins: Wolverine (2009)

Toto ze ma byt nastupce X-Menu? Tohle, ze ma byt Wolverinuv pribeh? No to si ze me snad delate prdel ne? Pribeh opravdu trapny, naprosto linearni, logiku bych v tom taky zrovna nehledal. Motivy zminovat snad ani neni nutne. Jako X-Men nikdy nebyla zabava intelektualu, ale at uz jsem od Wolverina cekal cokoli tak aspon podobnou kvalitu, ale tohle co jsem dostal byla neskutecna slatanina. Mutanti jsou temer nesmrtelni, dokazou temer cokoli a nejaka realnos na tu se zde proste kasle od prvnich minut. Opravdove zklamani a ten zaver? No tak ten tomu ke vsemu nastolil takovou korunu, ze se az rozhoduju nejit na jednu hvezdu. Tohle je opravdu bezducha brecka kterou drzi na nohou jenom Hugh, ale necekejte zadne zazraky. Jeste bych snad mohl zminit efekty, ktere mi misty prisly opravdu ale opravdu jako z rannych filmu Uweho Bolla tedy hodne spatne.

Comeback (2008) (seriál)

Nebudu se rozplyvat nad tim jak moc je to dobre nebo neni. Jeden fakt je ze oproti jinym sitcomum nad kterymi jsem opravdu uzjizdel jako Cerveny Trpaslik nebo 13. Posterunek to ma jeste daleko. Ovsem pozor musim pripustit ze z ceskych luhu a haju jsem neco podobneho necekal a to pominme to v jake koprodukci to vzniklo. Herci jsou prijemni teda Dana Batulková mi 2x nesedi ale pripoustim ze nijak extremne mi taky nevadi a treba na druhou stranu Kristýna Leichtová si to opravdu uziva. A jak si to uziva ona tak i ja. Pomerne jsem se dobre bavil a na ceske luhy a haje opravdu vyborny sitcom jen doufam ze se to nezkazi. No zaverecne resume je asi takove, ze je to teda prumer ale na ceske pomery je to hodne priklonene k vyssimu hodnoceni.

Apocalypto (2006)

Prizmavam bez muceni ze jsem se hodne dlouho zdrahal zkouknout tenhle smimek. Ocekaval jsem totiz nejake opravdu brutalni drama co se bere smrtelne vazne. To co jsem ale dostal se od vazneho dramatu dost podstatne odlisuje dostal jsem vyborny akcne ladeny snimek ktery me docela nadchl.