2012: Soudný den (2008) odpad!

Spatny pribeh. Spatna kamera. Spatni herci. Spatna rezie. Spatne efektty. Hrozna hudba. 0% ukrizovat rezisera a film spalit i se vsemi jeho kopiemi. Nekoukat! Nejvetsi ztrata casu a 80 minut zivota! A to jsem myslel ze spatne teda opravdu srackoidne spatne filmy se uz netoci. Tohle je proste zumpa.

Zamilovaný profesor 2: Klumpovi (2000) odpad!

Jesli se mi nekdy nelibil film Eddieho Murphyho tak je to prave tenhle 100% fekalniho humoru bez jakehokoli napadu. Hrozny dej jeste horsi vtipy. A to jsem kdysi Eddieho mel rad. Silne nedoporucuji 0%

Jak ukrást Dagmaru (2001) odpad!

Na tohle se neda koukat nevim kdo k tomu psal scenar ale useknout ruce. Jestli neco odpovida vyrazu spatny cesky film je to tenhle ba co vic ten si rika o svou vlastni kategorii spatnych filmu.

BloodRayne 2: Vykoupení (2007) odpad!

O odpadu vas presvedci uz prvnich 5 minut ja jsem to pocitil uz drive. Tahleta naprosta slatanina ma od definice slova film poradne daleko. Dle meho skromneho nazoru nejhorsi Uweho film vubec nebo aspon z tech co jsem zatim vdel.

Big Hit (1998)

Mark Wahlberg jako ujetý nájemný zabiják. Proč ne. Tahe akčňárna se vážně moc nebere a jako taková je ulítlá až na půdu. v každém případě ušlo to.

Kyonyû doragon: Onsen zonbi vs sutorippâ 5 (2010)

Tak film jsem jenom tak běžně proklikal a ačkoli jsem ochotný zkouknout téměř cokoli, musel bych být totální vylízaný magor abych si pustil něco takového