Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Karbanátková knížata v akci :) Film mám v živé paměti, trošku to ale někde drhne, dle mého názoru na postu režiséra. Zde Stallone udělal chybu a měl film režírovat stejně jak první díl. Ovšem tím nechci schazovat kvality filmu potažmu Simona Weste. Film plný hlášek, utahování si z postav a akce. Prostě povinná podívaná kdo vyrostl na akci 80-let. 90%

Expendables: Postradatelní (2010)

Důchodci v akci ! Skvělý návrat Stalloneho, skvělé hlášky a památná scéna v kostele nemá chybu. Pocta akčním filmům 80-let. Nezle dát jinak než 100%

Velký třesk (2010)

Konečně se Banderas po dlouhé době zviditelnil. Sice se jedná o béčkový thriller, ale netradiční úhel kamery, prostředí a zajímavý závěr z toho dělají celkem příjemnou podívanou. 75%

Čmuchalové (2010) (seriál)

Poněkud nestandardní dvojice řešící kriminální zločiny (ne)legálním způsobem. Příjemné překvapení + dobré hlášky, (to bude dobrý, je to 75 na 25%, ale nevím na kterou stranu :)) Snad se dočkáme další sezóny. Poctivých 80%

Doba ledová 4: Země v pohybu (2012)

Sice je to pořád to samé aneb rychle ždímat naše peněženky dokud to jde. S přibývajícími díly to má opravdu klesající tendenci, ale krysoveverčák by se ale neztratil ani ve 20. dílu :) 75%

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

4 vědci, kteří v běžném životě nejsou moc použitelní a vedle nich v pronájmu blondýnka. Co dodat, snad jen bazinga ! :) 100%

Ženatý se závazky (1987) (seriál)

Super parodie na všechny americké líbivé seriály typu Dallas, Beverly Hills apod. Aneb nevšední pohled na ševce Ala, kde syn nemůže sehnat ženskou, dcera je blondýnka a manželka spí doma na gauči. 100%

Temný rytíř povstal (2012)

Famózní zakončení trilogie. Sice děj zabírá více postav a přebíhá se od jedné k druhé, ale vše do sebe zapadá. Pár dějových zvratů a líbivý konec který naznačuje že do další restartování Batmanovské série se hned tak někdo nepustí. 100%

Muži v černém 3 (2012)

Moc jsem od toho filmu nečekal, ale nakonec se dostavilo příjemné překvapení. Příběh kupodivu dobrý, do toho hláškující Smith, skvěle padnoucí Brolin, snad jen nabručený Lee Jones by se mohl objevovat v záběrech přece jen méně. Odpadli různí rádoby zábavní mimozemšťané, kteří se v předchozích dvou dílech jen mihli. Film se zaplatí s největší pravděpodobností až prodejem DVD a Blue-ray, tak snad se ale dočkáme dalšího dílu. 75%

Sněhurka a lovec (2012)

Abych tento film viděl, tak jsem se musel jó přemlouvat. Kupodivu jsem byl mile překvapen, ikdyž se jedná o fantasy pohádku. Úchvatná Theron, které byla postava zlé královny doslova ušita na míru. Působivý Hemsworth, naopak Stewart "hraje" pořád dokola svou roli ze Stmívání, či jak se to jmenuje...70%