Ghost Stories (2017)

Kvalitou hodně nevyrovnaný horor. Dvě naprosto skvělé historky, poutavé historky, které vzbuzují velkou spoustu otázek (hlavně úvod té druhé), třetí která byla spíše divná. Je skvěle rozjetý povídkový horor uzavřen pro mne naprosto lajdácky. Přišlo mi, že si někdo dal velkou práci s vymyšlením povídek a pak si řekl - Co když je spojíme dohromady nějakou úžasnou pointou. Bohužel, ta se moc nepovedla. Za mě 65%

Jurský svět: Zánik říše (2018)

Pane bože prosím...už netočte další pokračování, který bude uplně stejný jako všechny díly předtím!! Chápu, že možná někomu stačí k natočení, když se obsadí navíc oproti předchozím dílům IT nerdíka, který celý film prokřičí jako holka.... ne počkat, vlastně nechápu. Nutno podotknout, že nemám vubec žádné výhrady k práci režiséra, který z toho ničeho vymačkal maximum. Za mě 60% :(

Máš ji! (2018)

Již před odjezdem do kina jsem věděl, že se bude jednat o přesně tu šílenost, kterou mám rád. Dobře to šlape už od samého začátku. Jen doufám, že tvůrci budou mít dostatek sebereflexe na to, aby nedělali další pokračování, které by bylo určitě slabé. 72%

Deadpool 2 (2018)

První díl byl opravdu nářez. Druhý díl je trochu přeš kopírák. Příběh v porovnání s jedničkou o trochu slabší, ale vtipy o to nabitější. Bohužel už to nebyl ten WOW moment, který jsem zažil během prvního dílu v kině. Velká slabina v porovnání s jedničkou je v obsazení předpubertálního nesympatického smrada. Celému filmu potom trochu ubírá, když Vám je ta zápletka uplně jedno... Pořád je to výborná volba na co jít do kina, ale čekal jsem poněkud více. Za mě 65%

Tiché místo (2018)

A srdce hororového fajnšmekra jásá! Do kina jsem šel se značným neočekáváním a byl sem naprosto překvapen a šokován. Je smutné, jak dlouho musí vždy člověk čekat, než je mu naservírován kvalitní a originální horor. Skvělá ukázka toho, že se horor nezakládá na nechutných scénách, díky kterým držíte týden půst. Tiché místo si zakládá na atmosféře, bude Vám vadit si v kině i bezelstně zašustit popkornem. Atmosféra tak zhuštěná, že jsem byl od poloviny napnutý jak kšandy strejdy Pupka. Nepřeba se klanět před mistrovstvím řemesla Emily Blunt a do teď ne úplně známeho Johna Krasinkiho, který si zde střihl double (hlavní role/režije). Za mě 80%

Catwoman (2004) odpad!

Poté, co jsem měl tu čest vidět v kině Avenger: Infinity War, jsem shlédnul v televizi film o kočičí ženě. Jako nebe a dudy. Tohle se hodně nepovedlo. I když na to člověk kouká s nadhledem a spoustu věcí omlouví vzhledem k tomu, že se jedná o 14let starý film, tak tohle prostě nejde... Nedá se popsat jinak než totální slátanina. Absolutně se nedá rozumnět vnitřním motivacím jednotlivých postav, takže se vlastně celý film podivujete jejich nahodilému chování. Příšernost. Chápu, že ti co již tento film viděli ho asi jen tak nevytěsní - ale pro ty co ještě ne: Je to opravdu ztráta času. 25%

Avengers: Infinity War (2018)

Ufff. Tak to bylo něco!! Nepovažuju se uplně za fanouška, ale pokud má Marvel v záloze více takových movies, tak asi začnu. Předchozím díly jsem viděl pouze jednou a stačilo, tady u toho vím, že si to určitě pustím znovu. Předem Vám doporučuji, než se na to budete koukat, pusťte si Capitain America: Občanská válka a také Thor: Ragnarok - abyste neměli problém zpracovat veškeré souvislosti tohoto filmu. Smekám před pány režiséry, celá tahle záležitost skvěle funguje: zábava, akce, proplétání dějových linií. Ani neodborník na Marvel jako já nemá problém stíhat a chápat souvislosti. Na jistotu 88%

Sinister 2 (2015)

Pokračování mnou velmi oblíbeného hororu Sinister. Bohužel jsem ho viděl. Tehle film má jenom jeden nepatrný problém. Je to pokračování ničeho, čili tzv. "nastavovaná kaše". Tvůrci nepřicházejí vůbec s ničím novým a snaží se vytřískat peníze z poměrně úspěšného prvního dílu. Pokud se někdo pustí do natáčení pokračování čehokoliv, nelze nesrovnávat - herecké obsazení a výkony horší, scénář témeř totožný, režije opravdu mizerná. Fajnšmekrům hororů jako jsem já doporučuji: Pusťte si raději první díl. 45%

Bláznivá dovolená (2015)

Bohužel se smutným srdcem musím odhodnotit jednou hvězdou. Před začátkem filmu jsem tak trochu doufal, že by se mohlo jednat o podobně zábavnou věc, jako jsou Milerovi na tripu (shodou okolností, se stejným hercem v hlavní roli)...bohužel. Nemusíte se bát, že byste si namohli své vypracované břišáky během smíchu. Jediný náznak úsměvu jsem zažil akorát ve chvíli, kdy jsem si z nudy četl vtipy na fejsbuku. Film je ukázkovým příkladem, že ani poměrně slušné herecké obsazení není k ničemu, když je scénář o ničem. 30%