Všude dobře, sám doma nejlíp (2021)

Co to tady je zase za primitivní hejt... Není to žádný zázrak, ale v pohodě jsme si to užili, likvidační praktiky byly nápaditý. 60%

Andor - Season 1 (2022) (série)

Nevěřil jsem, že to někdy napíšu, ale tohle je bezkonkurenčně nejlepší Star Wars titul v historii. Jsem se hrabe i původní trilogie. Je to skvěle napsaný seriálový masterpiece. Tak dobré dialogy a herecké výkony jsem už dlouho neviděl. Jediná věc, která seriálu škodila, bylo vydávání po týdnu. Tohle mělo vyjít celé najednou a bylo by to i velmi populární.

Andor - Teď jdem ven (2022) (epizoda)

Tak takhle silný monology jsem už dlouho neviděl, neslyšel. Naprostá pecka, vrchol seriálové tvorby.

Rod Draka (2022) (seriál)

Vysoce podprůměrný seriál s nekvalitním scénářem i vizuálem a slabším castingem. Za GoT to obrovsky zaostává.

Monstrum (2022) (seriál)

Jeden z letošních seriálových vrcholů. Skvělé herecké výkony (Peters, představitel jeho táty), výborné tempo, je čas všechno rozebrat, ukázat, co se tomu psychopatovi dělo v hlavě, co se dělo obětem, rodinám, jeho rodičům a podobně. Prostě skvělý scénář. Moc se mi líbí, že tohle nebude populární u těch, co chtějí jen co nejvíc vizuálního násilí, šoku a podobně. Milovníci klipovitě natočeného sadismu budou zklamaní.

Monstrum - Umlčený (2022) (epizoda)

Zatím nejsilnější díl. Voyeuři musí být zklamaní, že seriál ukazuje případ i z pohledu obětí. @Oxyuranus: Jestli pro tebe není šokující, že zavraždí svého přítele jen proto, že má neodůvodněný strach, že se už nevrátí, tak bys se sebou něco měl dělat. A šokující to samozřejmě je. Že vraždil, šokující informace není, ale jestli jsi šmírák a chceš tam víc vnitřností a detailů na rozbíjení lebek, tak s tím taky něco dělej.

Pán prstenů: Prsteny moci - Na moři (2022) (epizoda)

Čím dál lepší. Podařilo se na jedničku s hvězdičkou. A kdo dává odpad nebo míň než tři hvězdičky, ten má duševní problém.

Pán prstenů: Prsteny moci - Stín minulosti (2022) (epizoda)

Je to neskutečně parádní, frustráti ať se třeba podělaj... Nemám čas se vypisovat, ale vizuál, hudba, herecké výkony i poetika Tolkiena, všechno tam je a na jedničku. Uvidíme dál.

Stíhači Red Tails (2012)

To hodnocení tady je zjevně naprosto rasistický. Film je to výborný, ale českým náckům prostě vadí, že film o černoších je překvapivě plný černochů. 85%

Uncharted (2022)

Miluju hry a přesto jsem byl spokojený. Nikdy neporovnávám původní dílo s předlohou, proč taky. Je to oddychovka, Holland baví, Wahlberga jsem přežil. Mohlo to být lepší, víc prostoru pro Antonia a méně pro tu nesympatickou záporačku, ale fakt se to v klidu dalo. 70%