Sváteční rande (2020)

Romantika - ano, komedia - trochu. Toto teda nebola moja salka kavy, aj ked som sa tesil na dobru komediu. Emma Roberts mi nepasovala do tejto ulohy, ale nakoniec to nebolo az tak zle. Pre mna 3*

Dnes v noci v lese nikdo nespí (2020)

Chapem komentarom, kde tento film hodnotia ako Pach krvi Polska. Mne sa to rozhodne na Polsky pocin pacilo. Velmi ma prekvapilo, ze nasi susedia dokazu nieco taketo natocit. Jasne ze to nevyhra oscara za najlepsi scenar, ani za najlepsi film. Ale islo to. Herci obstojni, masky paradne, krvi dostatok. Pre mna 3* PS: to vytrhnutie jazyka, delikatesa :-)

Open 24 Hours (2018)

Slabe 4* Najprv sa mi to videlo paradne, clovek nevedel ci je fakt tak hrabe, alebo vsetko je pravdive. Trochu ma zamrzelo, ze sa to tak rychlo rozuzlilo a potom nastalo "len" zabijanie. Bolo mi luto ze ten kolega a ta jej kamaratka museli zomriet. Za tu kratku chvilu som si ich dost oblubil. Nevadi. Ten koniec si ma asi kazdy podla svojho vysvetlit vsak?

Pád do tmy 2 (2009)

Uz to nemalo take caro ako prvy diel. Krvy tam bolo ovela viacej, ale zase to je pravidlo druheho dielu. Vacsie, vacsie, vacsie. Koniec otvoreny a dal sa ocakavat. Uz ked ten starec zmurkol na tu policajtku,vedel som ze nieco nie je v poriadku. Pre mna 3*

Pád do tmy (2005)

Tak pre mna nieco uplne bohovske. Bavilo ma nie len zoznamovanie sa s postavami, ale aj celkom to brutalne a krvave. Miestame to vazne krvave aj bolo. Pre mna uplna spokojnost, moja chyba, ze som sa filmu dost dlho vyhybal. 5*

Vyšinutý (2020)

Tak pre mňa po dlhej dobe plny pocet. Film ma drzal v napati az do tituliek. Crowe hral psychopata tak bravurne, ako som uz dlho nevidel. Miestami mi to sice pripominalo Kobru 11 s tými nahanackami, alebo havariami. Pre mna absolutna spokojnost.

V síti (2020)

Velmi silny dokument, ktory mi mi drzal otvorene usta celych 100 minut a mozno aj dlhsie po tom. Je toto vsetko mozne? silne natocene, s realnymi ludmi. Klobuk dole pred ludmi ktori to urobili a hlavne pred troma hlavnymi hereckami, ktore sa nebali. Pre mna 5*

Gilmorova děvčata (2000) (seriál)

Moj milovany serial :-) divne, ale nikdy som nedopozeral vsetky serie. Vzdy sa zaseknem na poslednej casti stvrtej a zacnem od zaciatku. Vdaka bohu za Netflix :-)