Mezi vlky (2011)

Miestami divny a miestami zaujimavy film. Musim uznat ze kazde jedno napadnutie zo strany vlkov ma desilo az do kosti. Tvorcia sa s tym pohrali. Tie flashbacky sa mi aboslutne nepacili a bolo mi jedno cim si hlavny hrdina prechadza, ani zlomok z toho som mu neveril. Tych par co prezilo pad lietadla, skoncilo nedobre a vlastne az okrem jedneho vsetci boli roztrhany. Klasika, ako utopenie, zlomena noha patria k filmu.⭐️⭐️⭐️

Texaský masakr motorovou pilou (2022)

Tak ja neviem ako ostatni,ale ja som sa bavil uzasne. Po dlhej dobe dostojne pokracovanie. Urcite jedno z tych lepsich. Neviem sice co cakali ostatni, ale take nizke hodnotenie si to urcite nezasluzi. Pre mna skvely vecer. ⭐️⭐️⭐️⭐️

Vřískot (2022)

Konecne dalsi diel. Mnoho ludi by sa chytalo za hlavu, vsak vela dielov znaci katastrofu, ale pre mna nie. Milujem seriu Scream a milujem aj serial, ktory sice z hlavnou seriou nema absolutne nic spolocne, ale predsa je to chytlave. Mozno mi trochu na tom pocine vadia tie teenage vztahy, ktore bohuzial pretiahli aj do poslednej casti. Neznasam to. Dalsie minus pre mna, bola udajna nova hrdinka a jej sestra. Este nikdy som nikdy neprial taku rychlu smrt ako jej a je drahej sestre. Nesympaticke a odporne postavy. Pre mna. Smrt dvoch hrdinov z predoslych casti, ma sokovalo.  Skoda ze Sidney a Gale mali tak malo priestoru, uvidíme v 6 casti ktora bola oznamena.⭐️⭐️⭐️⭐️

Veliká (2020) (seriál)

Na naliehanie jednej moje znamej som sa pustil do sledovanie tejto satiry. Skoncil som na druhom diely. Na to ako to ospevovala, bolo to nudne a premna krute. Spravanie Petra , cara Ruska bolo otrasne, nemal som chut sledavat to dalej. Vrajze sa vsetko zmeni v druhej serii, ale ja pri tom nebudem, nebudem trpiet 10 casti, kym to pride. CIže premna velke NIE.

Archive 81 (2022) (seriál)

Vsetkych 8 casti mi trvalo pozriet dost dlho, dokonca som uvazoval ze to asi ani nedopozeram. Aj napriek tomu ze ma prve casti zaujali a stala sa z toho zavislost, ktora bohuzial velmi rychlo opadla. Po poslednej casti serial hodnotim premierne na netflix. Nicim vynimocny, nic co si budem pamatat o rok, ak teda nevznikne druha seria. Miestami to bolo napinavé, miestami nudné. Podla mna, kludne stačilo 6 casti, uzavriet to nejako inak a bomba by bolo na svete.

Eternals (2021)

Iné a predsa rovnaké. Kto sa ma z toho vyznať? Marvel to skuša trochu inak, ale niekedy sa bojí odpútať a vráti sa spať ku korenom. Miestami vtipné, dojemné, miestami nudné. Dlhé to áno, ale opať preletelo to rýchlo. Nechápem tu logiku síce, ale tak je to asi správne. Angelina Jolie ta mi nesmierne sadla v tomto počine a dúfam že ju uvídím ešte v ďaľsom pokračovaní, alebo v inom projekte. Pre mňa oddych, ale viacej krát to už asi nebudem opakovať.

Matrix Resurrections (2021)

Casy kedy nas matrix dokazal ohurit su prec. Jednotka je legendarna a jeho dalsie dve pokracovania podarene. Stvrta a dufam ze aj posledna nebola moja salka kavy. Mozno som len rozmaznany, neohuri ma len aka taka akcia, cakam viacej a este od filmu z nazvom matrix. Keanu uchvatny, len depresivny. John Wick mu ide lepsie. Carrie no tak ta cim je starsia, tym je krajsia a viacej sa mi pozdavala. Skoda ze mala len tak malo akcie a priestoru. Asi zbytocne, trzby to len potrvdili.

TY - Série 3 (2021) (série)

3 seria serialu konecne prisla. Tesil som sa ako maly chlapec, aj ked obavy uz boli ppr pozreti prveho traileru. Ak mam hodnotit iba tretiu seriu, je to pre mna dost sklamanie. Serial zacina a vlastne konci ako nejaka epizoda zo serialu Zufale manzelky. Ano, tak som sa citil pri sledovani. Dokonale manzelky a ich manzelia s ich temnymi tajomstvami. Zeby sa tvorcovia nechali inspirovat? Seriu zachrania len prve dve a posledne dve casti. Neviem ci mam chut na dalsiu seriu. Mozno mali ukoncit druhu a pobrat sa k inemu projektu. Uvidime pri 4 serii ak si ju pozriem.

Kaštánek (2021) (seriál)

Nielen severske knihy ale uz aj severske serialy maju tu spravnu temnu atmosferu. Tento serial som nasiel nahodou a kedze som velky fanusik knih a mam celkom dobru zbierku, zacal som. Velmi dobre spracovanie, spravne mrazive, temne, dojimave a koniec koncov aj usmevne. Pretoze serial sa skoncil presne tak ako som si v hlbke duse zelal, aj ked je pravda ze opak by ma viacej zasiahol a dlho by som to asi rozdychaval. Spokojnost.

Cruella (2021)

Prekvapivo velmi dobre spracovane. Pri spolocnosti Disney som zvyknuty nanieco farebnejsie a jemnejsie, preto prijemna zmena. Emma je proste Cruella