Kobry a užovky (2015)

Naprosto reálně zachycený lidský osud,výborný český film s vynikajímcími hereckými výkony.Nejlepší český film posledních deseti let.

Les sebevrahů (2016)

Pěkná romantika na sobotní večer,u krbu za zvuku únorového deště dobrá podívaná.Rozhodně jeden z těch lepších hororů tohoto roku.

A dost! (2012) (pořad)

Výborný pořad,užitečný a očiotvírající!!Měli by to povinně pouštět nonstop na velkoplošných obrazovkách na všech veřejných prostranstvích,v autobusech a v televizi místo podmáznutýho polívky s MÁJKOU!!!

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Vizuálně působivé,avšak těch debilit tam bylo příliš mnoho,jedna z mnoha-popluju celý ve vodě asi hodinu,pak vylezu a z ničeho udělám oheň,v naprosto zmrzlé krajině kde je pořád vánice vylezu z vody a za chvíli mám fajrák až nad hlavu,no měli ty křesadla vymakaný a to není jen tohle co celý nadějný film sráží,co se ale nedá upřít je ta atmosféra,kdy mi i u krbu byla zima,prostředí filmu mi proniknulo až do obýváku.A za tu výdrž,to by se nemusel stydět ani jedničkovej TERMINÁTOR.

33 životů (2015)

Úžasný film,který vede k zamyšlení.Dostal mě.

V hlavě (2015)

PIXAR,opět famozní podívaná z originálním příběhem.

Interstellar (2014)

Jako,má to trhliny,ta Anne mi tam ale nějak nezapadá,ale jinak smekám,po velice dlouhé době výborné scifi-drama,jaké nebylo vidět téměř desetiletí.******

The Gambler (2014)

Dobrý kousek,který rozhodně neurazí,pohromadě to drží dobře,Mark Wahlberg zahrál na výbornou,je to takové poutavé,avšak nikoli fascinující.

Dort (2014)

Jenifer zahrála bravurně,to je první film,kde skutečně zahrála a jsem za to moc rád,protože díky tomuto filmu se v mém žebříčku posunula o hodně výš.Film mě emocionálně rozložil,taková atmosféra se nezažívá často...