Neuvěřitelná cesta (1993)

Tento film som zbožňoval ako malý, zbožňujem ho aj teraz a budem ho zbožňovať vždy 😊 Top film aký sa už len tak ľahko nenatočí

Spartakus (2010) (seriál)

1.séria - Krv a piesok = 95% ... 2.séria -Pomsta (Vengeance) = 100%.... Ani v 1 sérí som nenašiel diel ktorý by ma svojim prýbehom nudil . každím dielom sa dej viac a viac zamotával. Spartacus v 1. sérií (Andy Whitfield) - RIP bol velmi dobrý herec , ale ani Liam McIntyre(Spartacus v 2.sérí) nebol vobec zlý , myslým že sa na tú rolu velmi hodil tak ako aj Andy Whitfield.

Digimon (1999) (seriál) odpad!

Narozdiel od pokémona , pokémon má aspoň nejaké časti pozeraťelné , ale toto je odpad každá jedna časť !!

Pokémon (1997) (seriál)

Viem , je to sprostosť , ale zase niektoré časti sa dali pozerať a za niektoré by som dal hodnotenie aj 70% , bohužial tých lepších častí tam bolo veľmi málo , moje hodnotenie = 2,5 hviezdičky zaokrúhlené na 2

Putování s dinosaury (1999) (seriál)

taká krásna príroda a keď tam ešte aj pribudnú dinosauri tak je to nádhera :D . Tento seriál som videl keď som bol malý a pozrel by som si všetky časti hocikedy aj teraz . Najviac sa mi aj tak páčila časť :Kruté more

Uprchlíci (1986)

Výborná francúzka komédia , Úvod by som hodnotil na 90% , Jadro na 70% , záver na 60%, celkovo na 75% . Na tom úvode ako Pierre Richard neúspešne vykradol banku som sa smial ešte týžďeň , ale to je asi tak všetko , ostatné už bola dosť nuda na pár vínimiek . Vďaka tomu úžasnému úvodu dám 4 hviezdičky :D

Susedia (2006) (seriál)

Nechápem prečo také hodnotenie , asi preto že je to Slovenský seriál a nie český...... Peter Marcin a Andy Kraus sú najlepšia slovenská dvojca ktorá zaručeňe pobaví ... len škoda že sú pohádaní a odmietajú natočiť nové časťi , ale aj tak si vždy rád pozriem tie staré . Najlepší slovenský seriál , lepší už nebude , ibaže by sa Marcin s Krausom zase dali dohromady a niečo nové natočili :D .... 95% , keby neni ten umelo pridaný smiech tak 100%

Tohle je Sparta! (2008)

Aj ked Jason Friedberg a Aaron Seltzer sú asi najhorší režiséri čo som poznal ale tento film sa im náhodou podaril :D :D ... smial som sa na výchove Leonidasovho syna , na kapitánovy - Herkulesovi , na Diliovi , na Ghost Riderovi , na tych múdrich starcoch , na Xerxesovi , ale čo ma pobavila najviac tak asi tá scénka keď prišiel Rocky Balboa v boxerskych rukaviciach a udrel kapitánovmu synovi a odletela mu hlava :D :D ... počas celého filmu som len čakal ako dopadne dalšia scénka podľa originálneho filmu 300 , niektoré scénky boli tak trápne že mi to až prišlo vtipné . Vidím aké má film hodnotenie ale tento film zanechal u mňa niečo pozitívne kvoli čomu dávam 5 hviezdičiek :D . Film 300: Bitva u Thermopyl je pre mňa nejlepší film , ale Tohle je sparta neodsudzujem vobec kvoli zosmiešneniu 300. Páči sa mi jedno aj druhé :D :D

Titanic (1997)

Normálny človek by tento film neoohodnotil ako odpad , hodnotenie odpad si zaslúšia tie americké sračky ako napr. Disaster Movie alebo strašná haluz čo by som nezarátal medzi filmi . Tento film je bezchybný a takýchto filmov je veľmi málo . 84% je velmi slabé hodnotenie na tento film . Malo by sa pohybovať od 95% - 100% , ja dávam 5 hviezdičiek .