Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
58. MFF Karlovy Vary
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
8 fanoušků
/ 7 bodů
Kacino
Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Komedie
Drama
Sci-Fi
Animovaný
film
seriál
TV film
pořad
studentský…
USA
Velká Británie
Československo
Francie
Německo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba
(1999)
Star Wars: Epizoda II - Klony útočí
(2002)
Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů
(2005)
Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje
(1977)
Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder
(1980)
Star Wars: Epizoda VI - Návrat Jediů
(1983)
Leon
(1994)
Ospalá díra
(1999)
V jako Vendeta
(2005)
Den, kdy se zastavila Země
(1951)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
7 bodů
Fanklub
(8)
Evander
plk.Lukas
IXOXI
pekas
huzla
mendrit
Kurtis
loyalwife
Časové pásmo bylo změněno