Carrie (2013)

Twilight krížený s Popoluškou. Jednu hviezdu dávam za psychotickú matku a scénu s autom. Byť ja Stephen King, tak sa v hrobe obraciam. Kieždy sa niekedy na tento film objavila paródia, ale nie som si istá či je to vôbec ešte potrebné...

Pravidla zasnoubení (2007) (seriál)

Stále sa snažím nájsť niečo skvelé na tomto seriály, ale ani do tretej série sa mi to nepodarilo..

Atlas mraků (2012)

Netrúfam si hľadať správne slová na opísanie filmu.. Dlho som nebola z filmu zároveň rozhorčená, zamyslená, nadšená, udivená a vytočená, že čo má toto, sakra, znamenať. A tento to dokázal. Rozhodne nestačí film vidieť jedenkrát, človek nemá šancu na jedno pozretie spracovať všetko, zastihnúť detaily a užiť si film naplno.

Syčák Hesher (2010)

Mala som z filmu zmiešané pocity pri pozeraní. Stále mi tam niečo nesedelo.. Myšlienka a námet super, bohužiaľ mi to prišlo nedotiahnuté, absolútne sa mi nepáčili dialógy, celý film sa niesol v rovnakej línii. Joseph Gordon-Levitt ako Hesher je super.. Ostatné postavy nič moc, priveľa depiek, smútku a žiadna výrazná premena, čo dej podľa mňa prizabilo. Čakala som od filmu podstatne viac, ale nie vždy je všetko ružové...

Šmoulové (2011)

Skoro som z toho ošmoulovatela... ale budiž, na večerné driemanie na gauči ako stvorené. Aspoň šmolkovia boli takí, ako si ich pamätám z detstva

Imaginárium Dr. Parnasse (2009)

Skvelý film s dobrou myšlienkou, ktorý si pozriem vždy rada znova. Škoda Heatha Ledgera, ale dohrávanie postavy troma hercami film správne nakoplo. Lily Cole je rozhodne herečka, ktorá má pred sebou nádejnú kariéru. Dievča s neobvyklou tváričkou, ktoré vie čo robí. Výprava a kostýmy je na filme to, čo ma pripúta do kresla a baví ma to stále dookola. Sila snov a predstavivosti, rozdiel medzi dobrom a zlom, boj človeka so sebou samým a k tomu v skvelom vizuálnom spracovaní. Už je len na človeku, čo si v tomto filme nájde.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Skvelý seriál s naozaj prepracovaným dejom. Vždy ma prekvapí ako dokážu prepojiť dej aj s odstupom pár sérií. Zapisuje sa do typických seriálov, ktoré človek môže pozerať stále dookola rýchlejšie a rýchlejšie. Avšak nezovšednie tak skoro, ako mnohé pred ním. Problémy všedných ľudí s nadhľadom, skvelý humor typický pre tento seriál, hlášky, ktoré ma v hlave snáď každý... Jak malé decko na Vianoce čakám na ďalší diel.

Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

Vďaka všetkým, ktorí mali prsty v tom natočiť tieto Prcičky. Návrat k prcičkovej klasickej kvalite, ktorá sa vytratila postupom dielov. Svojim spôsobom nostalgia. Za mladých čias som ulietavala na prcičkách a neexistovalo lepšej komédie. Stretávka to príjemne pripomenula.

Návrat do Silent Hill 3D (2012)

Jednotka sa stala jedným z mojich naj filmov, takže je pochopiteľné, že pokračovania som sa nevedela dočkať. Nemusela som sa tak tešiť. Čaro Silent Hill je na 80% fuč. Scenár na úrovni ničoho. Herecký výkon hlavných postáv má deprimujúci efekt. Celkový dej sa stratil niekde v pokuse rovnať sa kvalite jednotky. Aspoň vo vizuálnej stránke si zachoval podobnosť prvému dielu. Konečná scéna, fajn, ok.. ale neviem či má zmysel týmto smerom pokračovať...

Kdo přežije (2000) (pořad)

Takto nejak to má vyzerať, keď chce niekto robiť reality šou a vie ako na to. Z 26 sérií som videla 24 a stále ma to neprestalo baviť. Diametrálne odlišné typy ľudí, snažiaci sa spolu prežiť a zároveň prehrať všetkých ostatných. Hajzlíci, dobráci, šedé myšky, všetci spolu a proti sebe zaručuje jak vyhrotené tak veselé sutiácie. Aj tak záporáci sa stali tými najlepšími hráčmi, čím to asi bude? Bez luxusu, bez vody a jedla, bez ničoho. Tomu vravím boj. Navyše v prostredí, na ktoré sa dobre pozerá.