• Rodinný
  • Fantasy

Abraham Lincoln: Lovec upírů (2012)

Člověk by řekl, že spíš fantazii se meze nekladou, ale ono už i odvaze. Ukázat nám Ejbrehema v roli zabíječe upírů byl vysoce odvážný počin. No když člověk zapomněl, kým ve skutečnosti Lincoln byl, tak se na to dívat dalo. 50%

Absurdistán (2008) odpad!

Musim se sobě smát, že jsem to vydržel až do konce.

Áčko (1997) (pořad)

Tenkrát jsem to fakt žral. Divím se, že to má tak nízké hodnocení. 55%

Agent bez minulosti (2002)

Škoda jen, že nejlepší scéna přijde až ke konci filmu aneb "skok vysoký" a hladké přistání. :) 89%

Air Force One (1997) odpad!

To bylo tak směšný až to bylo vážně směšný! HeryFord jako patriot, který jen tak nedá svoje letadélko Káně do rukou sovjetských darmožroutů. A GeryStařík co by sovjetský darmožrout, který by radši Antonova, ale Káně je taky dobrý kus! A tak se ti dva bijou. Jeden trefuje ochranku, druhej trefuje, co mu do cesty přijde. Výsledek? 1v1! Gery dostane padáka a Hery dostane orgasmus! AF1 je prostě až mooooc velká komedie na to, že to komedie být nemá.

A je to naše! (2017) (pořad) odpad!

"Hledáme sportovce, který vyhrál olympiádu v Sydney v desetiboji a moderuje hlavní televizní zprávy na TV Prima" Soutěžící po chvilce: Tvl to nebude Šebrle, to bude Dvořák. Opět další píčovina, která ukazuje jak hloupej národ jsme - je to klasický formát. Máme rádi Česko, Česká tajenka a další - moderátor největší chytrolín světa a soutěžící obrovskej póvl! Odpad jako každej jinej!

Ajťáci (2006) (seriál)

Tenhle seroš má jednu hlavní nevýhodu - až moc znatelné jsou rozdíly mezi jednotlivými díly. Na přeskáčku totiž máte díly, kde se řehníte až do koncové vteřiny a pak přijde díl, kdy si říkáte "tvl ještě 15 minut - to je nuda". Nebýt tohoto faktu, dávám fullhodnocení. Tematika je skvělá, Jen a Douglas obsazení na výbornou. :) Scénáristé mají pochvalu.

Amazing Spider-Man (2012)

Spider-man to sice není, ale budiž. Počítačové triky jsou na levelu 2535 oproti "prehistorickému" prvnímu pavoučákovi. Ten příběh! Nechápu proč se tvůrci snažili použít "ctrl+c -> ctrl+v", ale příběh běžel ve stejné rovině jako tenkrát. Všehovšudy - přidejte k Tobeymu pár svalů, hezký obličejík; odeberte záporákovi kluzák a přidejte ocas a máme ten stejný spidermanovský příběh jako tenkját. 55%

Amazing Spider-Man 2 (2014)

Romantická romantika. Kéž bych měl takové nadšení z dalšího pokračování jako z připravovaných Avengers nebo Fast&Furious, ale na třetí pokračování "úžasného pavoučáka" se nějak netěším. Nebýt té hudby a Emmy Stone - já bych to snad ani nedokoukal. Za efekty dávám 1 - to by ani jinak nešlo. Příběh byl obrovsky slabý. Hudba více než dobrá. 40%