Iron Man 3 (2013)

Libové. Strašne dobře vypadající Tony na to, když uvážíme , kolik toho má jeho představitel za sebou ( a ne, zelený čaj s bio výhonky to nebyly). Energické, nahláškované, vtipné.

Argo (2012)

To je TEN film, jeden z nemnoha, kvůli kterým tak ráda chodím do kina. Napínavý, skvěle natočený i odehraný, svižný a chvílema velmi vtipný.

Nespoutaný Django (2012)

Sama sebe jsem skvěle překvapila, protože jsem pořád čekala, kdy už vyleze ten Will Smith v hlavní roli, haha..Vůbec tedy netuším, jak jsem toho přesvědčení dosáhla ( že by podvědomá záměna s Wild Wild West, he, cože?), nicméně již po půl hodině mi to došlo ( holka šikovná) a zklidnila jsem sandál. Django je vymazlená stylovka od mistra, kterému vždy ráda vyseknu poklonu i se zablokovanou páteří. Přestřelky, kecačky, bezskrupulózní narážky, soundtrack!!, kamera,..i ty protahované konce, všechno mu vždy zbaštím a ráda.

96 hodin (2008)

O nekompromisní udělení pěti hvezd si film řekl poslední vypálenou kulkou v nabité jízdě. Protože tak to má být, tak je to správné - nebabrat se s tím a dojet velkolepou jízdu v jednom stylu až do úplného závěru, to chci vždy vidět!

Příběh mého syna (2012)

Ach můj bože, nádherný opus a příběh jedné osudové lásky v kulisách historických událostí. Bylo to natočeno tak zvláštně, že jsem si první hodinu říkala, jak to krásně strhám a ono se to celé v čase tak zvláštně proměnilo, posunulo někam úplně jinam a konec mě úplně rozsekal.

Nic nás nerozdělí (2012)

Uff, spotřebován celý balíček papírových kapesníků. A nebyl to kýč!

Hon (2012)

Naprosto famózní a hodně deptající film.. Co se může stát, když se rozšíří zásadní pomluva a rozklíží do té doby idylické vztahy v jedné semknuté komunitě. Nejhorší na tom je neodbytná myšlenka, že se to může stát kdekoliv komukoliv.

Interstate 60 (2002)

To už je let, co jsme si to s bráchou z dlouhé nudy stáhli a pustili.. A panebože tak se nasmáli, fakt skvělý film!

Sedm psychopatů (2012)

Za plný počet, drama skvěle skloubené s černočernou komedií a vynikající obsazení, tedy nelze jinak. Pro pár lidí (a já mezi nimi budu) menší kult.

Atlas mraků (2012)

Maximální zážitek. Nechat odležet a pak znovu.. A znovu..