Armin82

Roman Kari..................

okres Cheb

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 15 20
    • 2.11.2020  19:54
    Domů na dožínky (TV film) (2019)

Klasika červená knihovna s noname herci, ale ta Brigitte? To je teda dělo! Jen díky ní dám 10% místo odpadu.

• 28.9.2020  19:42
    Plán hry (2007)

Četl jsem pár komentářů a spousta myšlenek, který jsem tady chtěl napsat, jsou zde již zmíněny. Souhlasím s tím, že to je film, kde Rock musel ukázat, že je opravdu herec a ne pouze kráčející skála, která masakruje protivníky nebo drsnej polda z rychle a zběsile. Taky souhlasím s tím, že kdejakej akční hrdina hrál někdy šaška. Arnie(Junior),Sly(Oscar),Vin Diesel(Dudlíkátor),Willis(Smrt jí sluší) apod., takže proč ne Rock? Já musim říct, že mu to fakt sedlo a bavil jsem se. Je to komedie a ta má hlavně za úkol rozesmát a já se smál hodněkrát, takže když vidim ta nízká hodnocení, tak si přihodim na 80%

• 30.8.2020  20:19

Já teda nevim, ale přijde mi, že Marvelu dochází nápady a dech. Víc a víc se prolínají různé postavy z různých marvelovek. První Thor byl prostě Thor. Nepamatuju si, že by tam někdo zmiňoval Starka nebo tam dokonce hrál Hulk či doktor Strange. Ve filmu bylo pár úseků, které jsem znal, takže jsem to asi kdysi viděl, ale vzhledem k tomu, že jsem si to ani nepamatoval, tak mě to asi moc nezaujalo. A nic se na tom nezměnilo ani dneska. Spíše taková komedie s nádechem hvězdných válek nebo strážců galaxie. 60% za Chrise a konečně normální účes

• 25.8.2020  18:24

Vcelku průměrný akčňák, v té době docela s průměrnými jmény. Teda až na Hoppera, ten tu hereckou kvalitu ve filmu tak nějak podržel. Vlastně přemýšlím, jestli to vůbec byl akčňák? I když asi jo, mělo to slušné tempo a nenudil jsem se. Nicméně vzhledem k tomu, co všechno ten autobus zvládnul a ustál...to bylo spíše takové sci-fi. Přeskočit 10 metrů díru v dálnici? To už byla jako slušná diskotéka. Tam museli bejt tvůrci filmu asi na něčem tvrdším, než na kafi 60%

• 23.8.2020  09:27

Ty marvelovky jsou vesměs na stejné brdo, ale tohle je velká vyjímka. Je to taková kombinace Harry Pottera, Green Lantern, Počátku a nevim čeho dalšího. Nicméně největší síla filmu nejsou ani tak efekty, jako tempo a takřka žádná hluchá místa. Benedict Cumberbatch umí upoutat pozornost a záporák Mads Mikkelsen do filmu sednul, jak p*del na hrnec. Já ten film vcelku žral. 90%

• 11.8.2020  20:17

Film komentuju hned po jeho shlédnutí. Nějak jsou ve mě ještě emoce, ale i tak se pokusim být objektivní. Spojila se tu dvě velmi zvučná jména. Clint už několikrát dokázal, že umí i režii, takže to mě nepřekvapilo, stejně tak mě nepřekvapil Tom Hanks. Pro mě je to jeden z nejlepších herců všech dob a řadil bych ho do první pětky. Aaron Eckhart mě několikrát docela zklamal, ale tady dobrý. První půlka filmu je poměrně nudná a nezáživná, nicméně ta druhá polovina....ufff...ty simulace, Tomova řeč, poté další silumace, jak nedoletí a nakonec záznam z kabiny před přistáním...z té závěrečné půlhodiny mi běhal mráz po zádech a chvílema měl slzy v očích...asi jsem měkkouš, ale tohle se povedlo...90%

• 9.8.2020  13:30

Vcelku průměrná nevšední pohádka, která se neomrzí. Karel Heřmánek a jeho charisma nezměníte. Stejně jako nejprotivnější hlas na světě v podání Uršuly Klukové. Když vidím ta nízká hodnocení, tak si přihodim. 70%

• 9.8.2020  09:48
    Popelka (TV film) (2010)

Již jsem mnohokrát zmínil, že němci toho moc solidního nenatočili. Co jim docela jde, tak buranské komedie nebo kriminální seriály, ale talent na pohádky nemají. Když se vyhnu srovnání s naší nejslavnější popelkou, která je teda asi 100x lepší(a to podotýkám, že je to pohádka, která pro mě o Vánocích není č.1 a vůbec mě nebaví, tudíž na to pohlížim docela neutrálně), tak mi zde stejně nesedí x věcí. Přijde mi hloupé, nechat v pohádce umřít matku. V pohádce je to absolutně nežádoucí,zbytečné a na pointu to nemá vliv. Stejně tak na konci sekáček v ruce a argument, že jako královna nebude muset chodit? To fakt můžou vymyslet jen geršáci. Ponechat po celý film otce, který jen přihlíží, jak se z jeho dcery a na jeho panství, stane služka. Pochybuju, že by tohle nějaký táta dopustil. Němci to vymysleli tak geniálně, že vlastně pořád někam jezdí, je vlastně úplně slepej a nevidí trápení své dcery. Herecké výkony mladých herců jsou taky k smíchu. Vypadají nepřirozeně a upjatě. Místo tří oříšků ořešák a efektivní škrabošky v listech. A vrchol je hlavní role popelky, kterou vlastně nehraje ani typická němka. Každého z nás baví jiné žánry, ale vnímavý člověk tohle musí považovat za frašku. Ten slepý zbytek bez vkusu a filmového cítění, dá nadprůměrné hodnocení. Tohle veledílo bych nazval po svém Arschenputen. 10% za hezkou popelku

• 30.7.2020  18:37
    Bídníci (2012)

Musím říct, že do hlavních rolích muzikálu, rozhodně neměli volit drsňáky Crowea nebo Jackmana. Ani jeden se vůbec nehodí na nějakýho operního pěvce. Vydržel jsem na to koukat jen chvíli, protože mi to rvalo uši. A taky v mých očích oba klesali rychleji, jak penis po orgasmu. Mám je oba za dobré herce, kteří umí zahrát ledacos, ale tohle se nedalo. Od odpadu to zachránila pouze jejich účast a kostýmy. Filmařskou kvalitu soudit nemohu, nedalo se na to koukat. 20%

• 28.7.2020  20:01

Vcelku nenudný snímek s výbornými výkony Mirren a hlavně Dayala. Sympatickej Ind, který svou velkou roli zvládnul. A musím říct, že se mi nejednou za film sbíhaly sliny. Chtěl bych někdy zkusit pořádnou francouzskou specialitu :-) 70%

• 28.7.2020  14:34
    Pláž (2000)

Nebýt DiCapria, tak to byl odpad jak vyšitej. Prostě jednoduchej film o bandě novodobejch vyhulenejch hypísáků, kteří si žijou jako v ráji, ale i tak se neobejdou bez odličovače, tampónů, baterek a gameboye. Jednoho krásnýho dne se jim zahryzne žralok do nohy a místo pomoci odnesou člověka do lesa a nechají ho tam zařvat na otravu krve. Tomu říkám rodina. Leo opět ukázal, že prostě umí hrát. Nicméně poslední třetina filmu, kdy si hrál na tarzana, pobíhal jako splašenej a sledoval vietnamce, jak hlídají kytky, to byla tak nudná a stupidní pasáž. A o jeho panteřím výlevu při útěku jedné ze slečen, než dostala kalachem do zad, radši ani nemluvit. Danny Boyle si asi neuvědomil, že tohle není sci-fi. 50% za jediného herce ve filmu a krásné exteriéry.

• 27.7.2020  20:06
    Coco (2017)

Moc pěkná pohádka plná dojemných scén a parádního zpracování. Rodina je základ života. Babi Coco je nejvíc a scéna kdy Miguel babi zpívá, mě přinutila slzet :) 100%

• 22.7.2020  18:05

Už mockrát jsem se přesvědčil, že pokud se to umí, tak se z filmů s válečnou tématikou, dokáže vytěžit docela dost. Tohle je jeden z nich. Film má hodně silných momentů a já si vždycky představuju, jak to za války židi, poláci a jim podobní, měli zatraceně těžký. Fuj fuj, jsem rád, že jsem tu dobu nezažil. 80%

• 14.7.2020  21:54

Já mám rád všechny díly Ramba, je to jednoduchý a má to šťávu. Poslední dva díly, nám díky jiné době, poskytují i docela dost stříkající krve. Co se týče Last blood, tak pro mě je to ještě o fous lepší, jak předchozí díl. Chápu, že ti upjatí diváci bez kapky fantazie, chtěli vidět Slye opět v někde v pralese, ale proč? Tohle bylo ok! Opět je to o využítí jeho bojových zkušeností a mozku( o kterým ve druhém díle prohlásil, že je tou největší zbraní). Tedy mimo chvíle, kdy se nechal obklíčit bandou jihoamerických cigošů nebo aby odvezl předávkovanou ,,dcérku,, někam do špitálu, než aby jel přímku přes hranice. Určitě jsou i v Mexiku slušný města a nemocnice. To ten mozek ošizený o antidepresiva, trošku vypověděl službu, ale tak zase pro zápletku jednoduší. A ta závěrečná přestřelka plná výživných pastí, byla jako Sám doma pro 18+. Zřejmě proběhla konzultace s Culkinem :-) Za mě bezchybnej film a když vidím opět tu nelogickou kritiku, tak si přidam na 100%

• 1.6.2020  19:25

Já teda nevim, jestli se závěrečná přestřelka natáčela na konci či nikoliv, ale režisér už byl asi dosti znaven. Stát metr od deseti protivníků s pistolema a přežít? Stejně tak závěrečné samurajské probodnutí, kdy Clint držel meč za ostří, jako by se nechumelilo. Film na pohodu a westernům se vždy hodně odpouští. Ale ten závěr, byl spíš z žánru sci-fi. I tak slušných 80%

• 29.4.2020  20:06
    Dívka (TV film) (2012)

Bitva o tenisky, Duel, Gia nebo třeba Houdini. To jsou všechno TV filmy, který měly obrovskou kvalitu a tento film není vyjímkou. Sienna Miller je moc krásná herečka a svou roli zvládla. A Toby Jones? Na tom vlastně stojí celej film. Sudičky mu dopřály opravdu hnusnej xicht, ale o to lepší je to herec. Úchylného Hitche zahrál parádně. Za mě slušných 80%. Průměrných 55% zde nějak nechápu. Zřejmě hodnotící, kteří to ani neviděli.

• 6.4.2020  17:46

Já se celkem bavil. Nebylo to tak špatný. AKorát nějak nechápu ten název, když to nemá s kokosy na sněhu nic společnýho. Ty naše překlady zámořských snímků, jsou někdy fakt trošku mimo. Lepší průměr 60%

• 3.4.2020  15:20

Troufám si říct, že spousta českých filmů je zde dost nadhodnocována. Dá se to pochopit, když to hodnotí češi. Já jsem ale nezaujatej divák a je mi jedno odkud daný filmy je. Když pobaví a má kvalitu, tak ať je třeba z Nigérie. Nicméně u tohoto pokračování se shodnu s většinou. To je fakt slabota a nějak se ani nedivím panu Kopeckému, že v tom hrát nechtěl. Nuda, hrozný plky, tetička z Ameriky. To nemohl spasit ani Jiří Sovák. 40%

• 2.4.2020  09:44
    Řeka (1984)

Hezoun Gibson jakožto tvrdohlavej farmář? No, trošku mi na to takovej typ nesedí, ale popasoval se s tim dobře. Jeho pihatá manželka mužatka, se na tu roli hodila určitě líp. Každopádně výsledek je průměrný. Na své si přišly hlavně fanynky Mela, ale jinak to za nic moc nestojí 50%

• 22.2.2020  17:26

Hlavní hrdina tak trošku nesmrtelnej, jako Dicaprio v Revenantu. Prostě taková trošku diskotéka. Hlavně nechápu, co všechny ty slepice vidí na tom Meyersovi? Vždyt v každé své roli vypadá jako fetka a tohle není vyjímkou. Každopádně snímek super a mě to bavilo. Minimálně 80% si to zaslouží

• 29.1.2020  20:36

Vcelku průměrná komedie o partě outsiderů, kteří se toho nebojí. Takové ohrané klišé, ale tady to vyšlo. 4 kousky rozdílných jamajčanů byla správná volba. Johna Candyho mám rád už od Sám doma a jeho polka,polka, polka neznáte? :-) Někteří lidi nevěří, že jamajskej bob zvítězí ---70%

• 27.1.2020  17:30

Já mám ty westerny s Clintem rád. Sice to je pořád dokola. Klaďas, kterej si hraje na drsoně s doutníkem v puse, strništěm a dobrou muškou, ale mě to baví. Zde máme i docela pěknou dámu. 80%

• 25.1.2020  22:25
    Kosmáček (TV film) (2012)

Už jsem to o německé produkci několikrát psal. Oni to prostě neumí a tahle kombinace zlatý hvězdy a popelky, je asi to nejhorší, co jsem viděl.. 10% za relativně pohlednou němku

• 19.1.2020  14:05
    Želvy Ninja (2014)

Na kreslených želvách jsem vyrůstal. Jedna z nejlepších věcí v dětství byl Magion, Vega, kačeři a spol. a právě želvy. Ale tohle je k smíchu. Vůbec mě to nebavilo a není to tím, že už nejsem dítě, ale bylo to prostě trapný. 30%

• 11.1.2020  18:33

Od odpadu to zachránily jen krásné stroje, protože tohle není ani film. To je trapnost ubožáků, kteří se srážejí v ČR každej víkend na benzínkách. Trapné dialogy, trapné xichty a nejtrapnější rádoby frajeři. Co rozhovor, tak si protagonisté přeměřovali, kdo ho má většího. Každej drsnej, jak Trump při svých projevech. Ice Cube, to byl mega odpad. 10% a já se jdu vyzvracet

• 6.1.2020  22:08

Já se náramně bavil. Jack Black je takovej trotl, že mu člověk opravdu věří, že je trotl i ve skutečnosti. Nicméně určitě nebude, prostě je to výbornej herec a minimálně zde, mu to herectví musí uvěřit i ten největší kritik. On se do těch svých rolí umí tak vžít, nechápu. Děti a závěrečný vystoupení mi vehnalo slzy do očí. Minimálně 70% si to zaslouží určitě.

• 26.12.2019  15:05
    Pretty Woman (1990)

Klasická romantická blbůstka, který má ale spoustu zábavných dialogů, které vydají za celej film. Julia Roberts a její naivní primitivní chování, rozesměje snad každýho. Nebudu je tady všechny jmenovat, všichni víme, co nás nejvíc rozesmálo. Richard Gere tak nějak drží krok, jeho roli mohl zahrát každej a zbytek je spíš jen takovej kompars. 80% za Julii, film stojí na ní.

• 2.12.2019  19:45

Už po první pětiminutovce mi bylo jasný, jaká bída to bude. Slovensky mluvící Karel Gott a draci tak propracovaní, jako v 70tých letech v pohádce Princ Bajaja. Je mi líto těch dětí, na jakou bídu musí s rodičema chodit do kina :/

• 1.12.2019  17:03

Teď si zrovna nevybavím, u jakého hrdiny s několika pokračováními jsem zmiňoval, že ho měli raději nechat u ledu. Ve finále je to jedno, protože tohle je ten samej případ. Čtyřka ještě docela šla, ale tohle už se nepovedlo a výběr syna taky ne. To je takovej neherec, až to člověka nutí při záběrech na něj koukat jinam 40%

• 1.12.2019  16:09

Přiznám se, že WOWKO byla má oblíbená onlajnovka u které jsem visel několik let, takže jsem se na tohle moc těšil. Nicméně výsledek nic moc. Samozřejmě, že jsem se v tom dost viděl, ale byla to docela nuda. Prostě jen další fantasy, která ale mimo masek, ničim neoslní. Mě to moc nebavilo teda :/ Průměr 50%

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 15 20