Nina navěky (2015) odpad!

Jednoznačně NEJ. NEJhorší film, který jsem za svůj život viděla. A navíc jsem u něj usnula, což se mi stalo jen u dvou filmu. Padesátka a teď Nina forever. Dívám se na to však pozitivně, aspoň už mam zcela jasnou odpověď na otázku: Jaký je nejhorší film, který jsi kdy viděla? Nina 4ever :D

Plán útěku (2013)

TOP film v rámci tohoto žánru. Na to, ze akcnaky nejsou nic, co bych vyhledávala, natož tihle ti dva pánové, zejména pak Arnie :D.... Nicméně, chytlo mě to už od samého začátku a již nepustilo. I nerviky jsem mela. Z toho jasně vyplývá, ze za mě nemůžu dat jinak než pět hvězd.

Padesátka (2015)

Já se ptám: Proč takové filmy vůbec vznikají? Naprosto zbytečně investované peníze, byt jen do minuty stopáže tohoto filmu...Není moc filmu u kterých jsem usnula, ale tohle byl jeden z nich a rozhodne si myslím, ze čas naplněný spánkem, je využitý o 100 procent lepe, než čas strávený sledováním tohoto filmu. Takže pokud v noci nemůžete spát, směle do toho, pusťte si Padesátku a ono to přijde samo :D

Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel (2013)

Zcela upřímně nechápu přemrštěné hodnoceni tohoto filmu. Nápad filmu dobry - pochopitelně, když vychází z té legrační knihy, ale zbytek - des a hrůza. Film mě hrozne zklamal a kdybych nečetla knihu, vůbec se v něm neorientuji, no i tak mi připadal jako nehorázná slátanina. Za mě palec dolu. Nebavila jsem se, nesmála jsem se. Ani nevím, co bych na něm mela pochválit. Dvě hvězdičky a to jenom z úcty ke stáři :D

Kolonie (2015)

Kolonie, asi to nejlepší drama, které jsem letos v kině viděla. Napínavé, poutavé a zajímavé, od první, do poslední minuty. Emma Watson stále dokazuje, ze dávno překročila stín Hermiony a Daniel Bruhl se díky Rivalům a tomuto filmu stává jedním z mých oblíbených hercu. Věřila jsem mu každou vetu a jeho postava mi přišla z celého filmu zdaleka nejzajímavější. Nyqvist jakožto záporák famózní, po celou stopáž filmu se mi z toho slizouna chtělo zvracet. :D

Svátek matek (2016)

Vcelku průměrná komedie s na můj vkus moc pomalým rozjezdem. Zasmála jsem se opravdu málo. Jennifer Aniston nezklamala a opět hrála nesympatickou a trapně se pitvořící osobu. Nicméně druha půlka filmu byla mnohem záživnější a dojemné zakončení osudu mnoha postav se mi velmi líbilo.

Lída Baarová (2016)

Na český film velmi zdařilé. Příběh mě zaujal, bavil, ani chvíli nenudil. O dabingu některých postav toho bylo napsáno už dost a dost, stejně tak o Hitlerovi v podání Pavla Krize. A díky hercům z Komisaře Rexe jsem si při tomto filmu aspoň zavzpomínala na dětství :-D

Orel Eddie (2016)

Proste bezvadný film ze sekce tzv. feel good movie. Vice takových.

The Boy (2016)

Super horor, který není až tak úplně horor. Člověk někdy neví, jestli se nemá spis smát, než byt vystrašen. Zejména česky dabing přináší radu veselých zážitku. Ale určitě dávám velké plus za atmosféru a zajímavý příběh.