Tajemné okno (2004)

Tak jestli tohle byl mysteriózní thriller, pak já jsem čínský bůh srandy v Americe. Mysteriózní byl možná konec, napínavej jako trenky. I když bych to víc popsala jako psycho, ale do tý doby to byla leda tak komedie. 'Pomohlo by situaci, kdybych se prošel kolem bloku ?' 'Ano, díky.' 'Ó, rozšoupni se. Obejdi dva.' :-DD Je zajímavý vidět, že ani v 'mysteriózním thrilleru' neupouští filmaři od toho typyckýho Deppovskýho temperamentu (za to dávám body navíc:) Ale zase nemůžu říct, že bych se nebavila nebo že by mě děj nevtáhnul. Škoda jen toho konce, protože ten mě trochu zmátnul. Pochopila jsem to tak, že za všechny vraždy mohl JD trpící schýzou... Možná druhá projekce mi to trochu objasní a možná se moje hodnocení změní. Prozatím 80%

50/50 (2011)

Tak proti tomuhle filmu nic nemám. Parádní hlášky namixovaný s napětím a humorem ve filmu, kde hlavní roli hraje chlap s rakovinou. Nejednou jsem tahala kapesník nebo se válela pod stolem smíchy. Odvaha natočit takovej film. Odvaha která stála za ten risk. 100%

500 dní se Summer (2009)

Nejdřív ze všeho musim říct, že Zooey je fakt talentovaná. Na tenhle film jsem se vlastně koukala jen kvůli ní. A kromě jejího výkonu pár zábavných scén jsem z toho nic neměla. 500 Days of Summer se snaží dodat zajímavost přeskakováním mezi dobou 'spolu' a 'rozhádaní'. A to mě na tom nejvíc štvalo, působilo to na mě neuspořádaně (střih - jsme spolu/střih - hádáme se/střih - odešla...). No a Joseph... Ten většinu filmu vypadal jak sťatej, a když ne, tak měl vlasy 'upravený' jako by právě vstal z postele. Záměr udělat tuhle romantickou komedii 'neromanticou' se rozhodně povedl (určitě bych to neházela do škatulky s ostatníma americkými romantikuš komediemi) Rozporuplný pocity to ve mě nechalo... Dala bych i 80%, ale hodně věcí mi na tom vadí... Zlatá střední cesta.

Blbý a blbější (1994)

Tak jsem se těšila, co to bude za prvotřídní roadshow a takový zklamání... Vtipy byly skvělý, hlášky taky, ale převládaly tam spíš nudný části, který byly opravdu nezáživný. Ta vulgarita nebo nekorektnost mi nevadila. A naštěstí pro mě tam nebylo ani moc těch typických Carreyovských xichtů a dementních pohybů. To už jsem se víc bavila u RDj a jeho Deadline. 60%

Panelák (2008) (seriál)

Jednu hvězdičku dávam za humor, který jim občas vyjde. Doufala jsem, že devátá série bude poslední, ale ona ne... To jich chtěj natočit jako dvacet ?! Vždyť je to pořád to samý dokola... Už by to chtělo nějaký tragický konec všech, aby se bylo na co v tejdnu dívat.

Tisíc a jedna noc (2006) (seriál) odpad!

A já si myslela, že telenovely byly 'in', když mě bylo šest a koukala jsem se na Sladkou Valentýnu... Vidim, že si nikdo nedá říct a tyhle sprostosti natáčí dodnes. Ale vlastně proč ne, najde se ještě hodně důchodců, kteří nemají co dělat a se vší vášní to sledují, ale tam já mam ještě daleko.

Šifra mistra Leonarda (2006)

Tohle není můj šálek kávy. Na mě je to moc složitej film, takže ZAUJATĚ hodnotím jen části, u kterých nemusím přemýšlet - akci. Film snaží vypadat záhadně, takže to nebyly nejlepší akční scény, jaké jsem viděla, ale na druhou stranu měly výbornou choreografii. Tom Hanks byl skvělý, snad jen kromě Zelené míle a Trosečníka, jsem ho nikdy neviděla v roli ušité přesně pro něj. Přiznám se, že jsem u filmu usnula, a to se mi často nestává, takže tohle bylo úplně mimo mě.

Super drbna (2007) (seriál) odpad!

Co ještě nevymyslí... Příšerně obsazený seriál (Ed Westick, Taylor Momsen...), který nemá žádný pořádný základ. Pokud teda za základ nepovažujete nudné opakování toho samého pořád dokola - drbání všech okolo, spaní s klukama a holkama svých kámošů, dost podobně, jako je tomu u telenovel. Seriál pro teenagery, kteří si myslí, odpusťte mi to slovo, že být děvka je cool. Pac a pusu, pac a pusu, vaše super drbna. (Bléé)

Walker, Texas Ranger (1993) (seriál)

Walker, Texas Ranger byl můj hrdina, když mi bylo tak pět. Ale musim přiznat, že se na něj ještě občas kouknu, když se nudim a chci se trochu zasmát. Je to aspoň něco jinýho než pořád dokola ty moderní kriminálky, který dokola omejlaj DNA, otisky, malý smítka, prach... Tomuhle se říká Do It Yourself, pěkně ručně stručně ;)

Modrý démon (2004)

Musí se nechat, že občas jim ty lekačky vyšly. Mě bylo divný, že v novinách psali 'komedie' a tady je napsaný 'thriller, akční, horor'. Ale v novinách měli krutou pravdu. Víc se to podobá komedii... 10%