Neporazitelný II: Poslední zůstává (2006)

Scott Adkins jako namyšlený, tvrdohlavý a neporazitelný Uri Boyka, který si myslí, že mu patří vše, najednou zhistí, že není pánem světa. Z celého filmu srší akce a napětí, které ke konci vyvrcholí nemylostným soubojem. To je podle mě nejlepší část - nekonečné čekání kdo z koho přesně tak, jak to mám ráda, a jak by to mělo vypadat. 80%

Neporazitelný: Vykoupení (2010)

Nějak takhle jsem si představovala Undisputed II, ale dočkala jsem se až ve trojce. Tím líp, protože M. S. Jenkins odvedl perfektní výkon, možná i lepší než M. J. White. Každá akce byla promyšlenější a tvrdší než doposud. Uri Boyka byl konečně zkrocen. Choval se slušně a přátelsky. I když z týhle hry na slušňáka vynechal Jericha… Celkově byl film zajímavý a poutavý, ale nemohla jsem odtrhnout oči od Jenkinsnova úsměvu. Takovej odstín zářivě bílý ani nevim, že naše televize pojme. Zajímavý děj, napínavý od začátku do konce s naprosto nečekaným koncem. 95%

Noční show Davida Lettermana (1993) (pořad)

Starý pošetilý sukničkář Latterman je, vedle praštěného Conana a správné Ellen, jediný, na kerého talkshow se dá dívat. Vždycky ví, na co se ptát a kdy se na to ptát, a hlavně nemá zábrany v tom, co vypustí z pusy (Just the way I like it ;). Jeho otázky a komentáře bych přirovnala k větě 'Ve správný čas na správném místě'. *****

Obchodník se smrtí (2005)

Skvěle natočený film, ale to, podle mě, hlavně díky výbornému obsazení. Čekala jsem víc akce, které jsem se nedočkala, stejně tak, jako se mi nedostalo očekávané smrti hlavní postavy. Místo toho umřel jeho bratr, který si to podle mě nezasloužil. 'Africká' část filmu není daleko od pravdy, a to je na tom dost děsivé. Ale zase to vyzdvihuje film v žebříčku na příčku mezi filmy, nad kterými bychom se měli zamyslet. Skvělá kombinace vtipu vypravěče a charismatu jeho samotného jako obchodníka se zbraněmi. 'Co to je ?!' 'Ukrajina. Byl jsem malej, ale pořád si jí pamatuju. Hele, začnu v Oděse, pak pojedu na Krym...' 'Budeš mrtvej ještě než dojedeš do Kyjeva !' Nejlepší scéna :)

Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál) odpad!

Nova schytala další nekonečný, nudný, bezpodstatný seriál, který stejně, k mému nekončícímu údivu, má tolik fanoušků, že se točí dál a dál a dál... Jako každý stejně nudný seriál se i tady pořád omýlá dokola jedno a to samé: Každý s každym.

Oskar (1967) odpad!

To nekonečný řvaní a předvádění se už je víc než trapný. Filmu to dost ubírá na tempu, otravuje to a nutí k vypnutí zvuku. Myšlenka filmu dobrá, mohla být i vtipná, ale to všechno okolo stálo za houby a zbytek, který mohl být vynikající potopil až na úplné dno.

Pád do tmy (2005)

Bála jsem se toho, že to bude jen psycho o ničem, plný uječenejch ženskejch, ale mile mě to překvapilo. Začátek byl pěkně napínavej a celou dobu mě držel v nejistotě, co se stane. Akce byla parádní. Kdo by řekl, že takový křehý dámy se změní v bojující zvířata. Trochu mě zklamal konec. Doufala jsem, že hlavní hrdinka přežije, ale byl to zase jeden z konců 'Domysli si sám'. Díky časté předvídatelnosti a konci dávám 75%

Panelák (2008) (seriál)

Jednu hvězdičku dávam za humor, který jim občas vyjde. Doufala jsem, že devátá série bude poslední, ale ona ne... To jich chtěj natočit jako dvacet ?! Vždyť je to pořád to samý dokola... Už by to chtělo nějaký tragický konec všech, aby se bylo na co v tejdnu dívat.

Pan Nikdo (2009)

No tak to jsem teda nečekala. Zklamalo mě to na plné čáře. Čekala jsem od toho úplně něco jinýho. Ani nevim, že Jared Leto hraje ve filmech, když jsem to zjistila, vybrala jsem si právě tenhle film jako první, na který se kouknu. Po tom, co jsem viděla bude asi i poslední... Namixujte čtyři nebo pět špatně sestříhaných dějů, odehrávajících se v jiných letech, z toho tři spolu vůbec nesouvisející a vyjde vám z toho tahleta kaše, nepřehledná, nezajímavá hříčka bez děje. Ani nevim, proč jsem na to koukala. Už v polovině jsem si řikala, jaká je to kravina, ale beztak jsem to dokoukala. * jen za Jaredův bombovej výkon a jeho krásný oči

Panu učiteli s láskou (1967)

Díky skrytému obdivu naší paní učitelky ze základky k Sineymu Poitierovi jsme se na tenhle film koukali dvakrát minimálně, ale nikdy jsme ho nedokoukali... Tak náhodou jsem si a něj vzpomněla až teď a musela jsem si ho pustit. Skoro jsem až zapomněla, jak je ten film úžasný. Můžete ho nazývat naivním, klidně, ale mě se ta naivita líbí a k tomuhle filmu perfektně sedí. Filmy mě obvykle nedojímají k slzám, to se stává jen výjimečně. Ale u konce tohoto filmu jsem bulela jako želva.